Putin hneď po Škripaľovi
V súvislosti s Donbasom sa však hovorí v zahraničí o rusko-ukrajinskom konflikte.
Pozrite sa: Vojna sa odohráva tam, kde zle vykonávajú prácu diplomati a politici. Poviem vám príklad. Jedna naša upratovačka má dvoch synov. Starší je v ukrajinskej armáde, mladší v radoch takzvanej Doneckej ľudovej republiky. Dvaja bratia bojujú proti sebe a starší povedal matke, že keby sa stretol s mladším bratom, tak ho zabije. Čo si myslíte, aký je to konflikt? Občiansky. Myslíte si, že situáciu lepšie poznajú západní korešpondenti alebo my, čo žijeme v Donbase?
Pán Putin, to musíte byť vy. Kto iný by mohol vymyslieť takú geniálnu proruskú propagandu. Iba idiot nevie o tom, že na Ukrajine žijú aj takí Rusi, čo neprišli z Kremľa, ba dokonca aj dnešný prezident UA má ako rodný jazyk ruštinu.
Si Putin, alebo jeho agent.
Kedy EÚ prizná, že v skutočnosti je proti demokracii, že buduje novú totalitu, že už ničí a ide celkom zničiť rodinu, masovo zatýkať politických odporcov a časom, keď si zvykneme aj vraždiť.
Odmietnuť rande či súlož gayovi bude rasistický trestný čin. Hor sa k svetlým zajtrajškom.
Svetovo aj historicky unikátny spôsob okupácie, keď tú okupáciu vykonávajú tam žijúci obyvatelia ...
Zrušiť dotácie - ale v celej EÚ.
Smradi nevedia vyhrať voľby, tak aspoň urobia demonštráciu.
Dostál príde vyvesiť vlajku Tibetu a obviní Čínu a Putina za čo mu udelia vyznamenanie na oplotenej ambasáde.
Toto, čo sa deje dnes je nerealistické, nehumánne a nemorálne. Odierať chudákov a rozdávať povaľačom a ešte chudákom urobiť zo života peklo na zemi, keď sa ocitnú v blízkosti takej slniečkárskej kolónie.
Majú aj belosi právo na pobyt v hocakej černochmi obývanej krajine? Alebo to už je kolonializmus.
...Migrantov, plaviacich sa na nafukovacom člne, zachránila vo štvrtok pri pobreží Líbye loď talianskeho námorníctva ...
To je Kocúrkovo na pokračovanie. Kto ich sem dovezie, nech ich živí - zo svojho a ubytuje - u seba
To je normálne pre lode z EÚ hliadkovať pri pobreží Lýbie?
TO JE PAŠOVANIE ĽUDÍ.
Komunisti ú v Rusku bezvýznamná opozičná strana.
Nemcom sme pokojne odpustili genocídu a svetovú vojnu, rusom nezabudneme rok 68? To je ako o tom brvne a smietku. Navyše dnes už sa Nemci otriasli a o vojne nehovoria ako o svojej vine, iba o tragédii a zaradili sa pokojne medzi jednu z obetí tej vojny.
Ja som rok 68 zažil. Nechcel by som však zažiť takú Syrtu v Lýbii, ani prakticky žiadne mesto v Sýrii.
Je to hrubá vojenská intervencia USA, ktorá zmenila pokojný život ľudí na peklo na zemi.
Zľahčovať to a kajať sa len nad rokom 68 je úplná bezočivosť.
Presne. Napriek tomu, že tieto typicky tvoria len jedno promile z problému, píše sa takmer výlučne o katolíckych duchovných. Keď sa jedná napr. o moslimov, tak napr. v UK je za zverejnenie problému, že sa desaťročia beztrestne znásilňovali maloletí, Timmy Robinson dnes v base.
Nechcem nijako ospravedlňovať inváziu z roku 68. Len chcem nastaviť jeden meter
Také invázie do Lýbie a do Sýrie - to bolo čo. Miera devastácie a strát na životoch je s rokom 68 neporovnateľná. V Sýrii je ešte aj dnes armáda USA, ktorá tam oficiálne NIKDY neprišla.
Súvis tu je taký, že sa dlhodobo toleruje osočovanie a prenasledovanie za nemainstreamový názor a namiesto s názorom sa bojuje s jeho nositeľom. Marxizmus prichádza už zas - zo západu.
Odkedy je Emilko Hodál volič Kotlebu.
3/4 Slovenska tvorili lesy. Kuviky 30 rokov kvičali, že sa odlesňuje. Čuduj sa svete .... stále je to 3/4 Slovenska. Niekto si kadí do huby.
Žasnem. Už pred 30 rokmi sa hovorilo, že do 10 rokov bude brazílsky prales preč a ... je ešte tu. Klamali vtedy? Neklamú aj teraz?
Keď si niekto chce budovať UKisatan, FRANkistan, HOLANDistan, BELGIStan, .... nech si buduje. Nech to nenúti aj nám.
Takých ciest je mrak. viď cesta cez Herľany. Väčšina povrchu z čias hlbokého totáča. Tankodrom a niekde pod záplatami už ani nevidno jediný kúsok pôvodnej cesty.
Ale veď sa Fico chvastal, že kraju neodklepne ani eurofondy, aby sa volič naučil, koho má voliť...
Ešte bude zaujímavé, o koľko lacnejšie bude stavať cesty Lunter, než Kotleba. Nejak cítim, že 3x ....drahšie.
Odporúčame