Podotýkam, že masové vyvražďovanie pri svojom nástupe nehlásal ani Lenin, ani Hitler. Naopak. Hlásali, že chcú všeobecné dobro - raj na zemi...
Podotýkam, že masové vyvražďovanie pri svojom nástupe nehlásal ani Lenin, ani Hitler. Naopak. Hlásali, že chcú všeobecné dobro - raj na zemi...
Dnes svetom vládne neomarxizmus. Kultúrna revolúcia. Vyskúšané Maom, ktorý vymyslel politickú korektnost. Určitú odnož vyskúšal aj Pol Pot v Kambodži.
Marxove sochy stále stoja. Vraždenie politických oponentov v masovom meradle síce nikto nepropaguje, ale aj Kristovi hovorili: Blázon, kto ťa chce zabiť.
A o týždeň už visel ...
A veď sa to deje. Na rozdiel od iných správ.
Čo sa nedá spočítať nie je veda, ale bluf a kyd.
Černé uhlí, 19 až 24 MJ/kg. Hnědé uhlí, 10 až 13 MJ/kg. Lignit, 9,1 MJ/kg. Ropa, 43,6 MJ/kg. Zemní plyn, 34 MJ/m3. Sláma obilná, 15,5 MJ/kg.
Daj napr. kilo hydroxidu sodného ty fanatik.
Všimnite si to ticho a naporcovaní novinára Saudami na ambasáde v Turecku a tiež to ticho o Saudskej vojne v Jemene. Čakám sankcie a ...ono nič. Rovnako neboli sankcie keď na Ukrajine v Odesse beztrestne upálili proruských demonštrantov ... a nič. Keď nacisti robili fakľové sprievody, keď velebia Banderu - vraha židov (a Poliakov).... nič.
Ale kvôli jedinému Rusovi - Škripaľovi, ktorý ani nezomrel ...
Bez ľudí nemá nič zmysel - ani ekológia, ani Zemeguľa a .... otázka je či Vesmír. Keď by tu nebolo nikoho, kto by to užíval. Pravda okrem Boha.
Už myslieť týmto smerom je zločin. Kde by si chcel skladovať tie tony a tony soli a lúhu, pričom už výhrevnosť z princípu by bolo nepatrná voči uhliu či drevu.
Je to volovina na kvadrát.
Je to do neba volajúca lož.
Stačí sa opýtať pana Googla na graf teploty povedzme od roku 10 000 pnl do dnes.
Veriť usvedčenému luhárovi je hlúposť.
Znalosť angličtiny pomôže.
Tiež je potrebné zobrať do úvahy už prevalené lži o hokejkovom grafe, o roztopení himalájskych ľadovcov o falšovaní štatistík atď.
Do nekonečna nie je možné viesť politiku proti vôli občanov.
Do neba volajúce drísty. Keby EÚ znížila produkciu aj na nulu, nič sa nezmení, lebo už dnes sa na produkcii CO2 nepodieľa ani desatinou.
Koho občan má voliť, keď nechce RP, Istanbulský dohovor, LGBT agendu, základne USA, masovú imigráciu... a nechce Kotlebu.
Kto ostáva okrem Kotlebu, keď nemá prepadnúť hlas.
A nakoniec sa tam záhadne objavia základne USA presne ako v Sýrii
EÚ a USA ich bude určite podporovať, hlavne keď vykynožia kresťanov....
Podľa ústavy Ukrajiny ani nebolo dosť hlasov na odvolanie Janukoviča, ktorý je tak podľa tejto ústavy prezident, ktorému ešte nemohol riadne uplynúť mandát.
Zelenský by mohol udeliť ukrajinské občianstvo an blok všetkým Rusom na svete. Tak by napríklad vznikol štát Ukrajina od Užhorodu po Vladivostok ....
...trom miliónom Ukrajincov...
inak povedané etnickým Rusom
Že to teraz inak vyzerá.
Odporúčame