Poviem to takto. Už si pamätám mnoho teplejších júlov.
Kto nie?
Toto je propaganda.
Poviem to takto. Už si pamätám mnoho teplejších júlov.
Kto nie?
Toto je propaganda.
Kedysi som tomu veril. Po inkubátoroch, dôvodoch II. vojny v Iraku a Powellovej fľaštičke už neverím.
Notorickému luhárovi uverí iba hlupák.
To sa dá spravodlivo ošetriť v spotrebnej dani na benzín a naftu. Kto nejazdí a nederie cesty, nekupuje palivo.
ha ha ha ... veď to. A ešte v práci lážo plážo....
Len teraz nech vysvetlí, odkiaľ na to má zamestnávateľ zobrať. Vidíme ako US Steel ide prepustiť ďalších 2500 zamestnancov a pritom má stále od štátu úľavy na daniach. Čo tí ostatní čo žiadne úľavy nemajú. A to je zahraničný vraj kapitalista.
Aj Porošenko, Zelenský ... veď to.
Počet obetí vojen USA a Ruska za posledných 50, 20, 10 rokov je 1000:1
To je matematika.
Niekto nevie narátať ani do 3.
Putin osobne?
Ukrajina deň po tom, keď bolo nad oblasťou zostrelené prvé lietadlo NEZASTAVILA civilné lety a navyše UPRAVILA letovú trasu PRESNE nad najrizikovejšiu oblasť.
TO je ÚMYSELNÉ konanie.
Ak boli vôbec za zostrelom separatisti, tak sa jednalo o OMYL.
Keď nie je úmysel, nemôže byť ani trest. To je základ práva.
V tom čase mali na území evidentne Buk aj ukrajinské jednotky. Nuž na kieho ďasa, keď separatisti nedisponovali lietadlami. Žeby kvôli MH17?
Cui bono.
Nuž Rusko ani separatisti nemali žiadny osoh zo zostrelu MH17.
Ukrajina, USA aj EÚ nesmierny.
Toto sú fakty.
Urobila si hanbu všade. Rozdávala rozumy.
Gusto je nás husto. Platia ťa aj tebe podobných, ale už toho majú ľudia po krk. Vojnovej agendy, gender agendy, depopulácie a výmeny obyvateľstva.
Apollo s najúžasnejším raketovým nosičom ever, ale keď bolo treba vyniesť niečo raketou, tak používali ruské ...
Neudržateľnosti sa neobávam. Skôr tej bohorovnosti, keď single tvrdia že platia, tak chcú dôchodok. Lenže aj tí čo investovali aj do detí si tak isto platia. To je jednoducho faktická nespravodlivosť. Raz mi jeden trubiroh na diskusii napísal, že moja chyba, že mám 4 deti....
Falšovanie histórie. Veď už sa prevalilo, že išlo o predanie moci zorganizované ŠTB a malo podporu Gorbačova.
A veď sme sa im vari neubránili? Vari nás porazili? Tak aký hoax.
Nerozoznáš satiru?
Marxovi stavajú v EÚ sochy a ešte aj Mao je tu večne živý. To dokonca on vymyslel politickú korektnosť.
Čo by sme robili bez NATO. Jednotne sme sa ubránili"
-Iraku
-Afghanistanu
-Lýbii
- Srbsku
-Sýrii
Teraz nás pripravujú na východný front brániť sa proti Rusku ....
Pokiaľ bude práca na východe nedostatkovou a pokiaľ za prácou museli vycestovať na západ stotisíce mladých, je nezmysel dovážať migrantov.
Nuž a k migrantom. Podľa príkladu západu je to cesta do pekiel, ak sem príde "obohacovacia" komunita z inej kultúry. Za storočia sa neprispôsobila ani len rómska komunita.
Otázka pôrodnosti už raz bola riešená a bola aj vyriešená. To sú tzv. Husákove deti.
RP porovnateľné so mzdou.
Dane pre bezdetných a single.
Dostupné byty.
Mladomanželské pôžičky.
Dnes je RP cca 20 Eur. Byty nedostupné. Single sú na dôchodku živení deťmi tých druhých. Mladomanželské pôžičky... no, neviem. Zatiaľ nič také nefunguje.
Odporúčame