Rusi majú príslovie: Nie zato vlka bijú, že je sivý, ale že zožral ovcu....
Rusi majú príslovie: Nie zato vlka bijú, že je sivý, ale že zožral ovcu....
Keby bol odchod v 60-ke, kopa mladých nezamestnaných by mala lepšiu šancu nájsť si prácu. 400 tisíc produktívnych pracuje v zahraničí. Keby sa zajtra vrátili domov, nebola by nezamestnanosť pod 5 percent.
Nuž a neodišli len zo srandy, ale nemali prácu.
Akurát, že v praxi to vždy dopadlo inak. Rusi obyčajne pochopili 2 ťahy dopredu. Americký piloti potom potrebovali tvojho psychiatra.
čo mi to len pripomína:
....Tento rok se zapíše do historie. Vůbec poprvé zavedl civilizovaný národ úplnou registraci zbraní. Naše ulice budou bezpečnější, naše policie efektivnější a celý svět nás bude následovat vstříc budoucnosti!
Adolf Hitler, 1935
Potom je najhoršie náboženstvo marxizmus. Vždy keď sa dostal k moci stihol vyvraždiť za mesiace toľko, čo náboženstvá - ak je to vôbec pravda, že za to mohli - za storočia či tisícročia. Alebo Francúzska revolúcia:
Přijat byl dekret, vzor pozdějších totalitních režimů, že politické zločiny jsou daleko horší než všechny ostatní zločiny, neboť škodí nejen jedincům, ale celé společnosti. Prosazován byl v pozdějších generacích tolik populární princip, že lidská práva jsou jen pro ty, kteří jdou s námi a nikoliv proti nám. Výzvy veřejnosti povzbudit ji, aby víc udávala. Zavádění metod moderního věku: kontrola občanů, na všech dveřích musela viset listina se jmény přítomných osob a malé pominutí, byť na jednu noc, se pokládalo za závažný trestní čin. U gilotiny jsme stále zručnější a spěšnější, ze záznamu se dozvídáme: 32 hlav uťato za 25 minut, týden poté rekord byl překonán – 12 hlav za pouhých 5 minut. .... příliš rudé krve se valilo po náměstí, zaplňovalo a ucpávalo kanály.
Keby ste nepretláčali to čo nikto nechce - multikulturalizmus, liberalizmus a genderizmus, nebol by problém s nacionalizmom. To je len protitlak volovinám z Bruselu.
Hlavne, že teraz polícia nosí samopaly a v Notre Dam počas omší strážila veriacich polícia, ešte kým nezhorel.
Samozrejme, že to vedia - možno ešte skúr než sa tá nehoda ntala
Každý deň je vo Francúzsku niekoľko útokov na kostoly. Len sa o tom nepíše.
Vojny delíme na spravodlivé a nespravodlivé. Tí proti ktorým bojuje USA vždy boli, sú a zrejme aj vždy budú teroristi. Aj keby to boli novorodenci v tých inkubátoroch na opačnej strane zemegule.
Stotisíce Slovákov pracuje v zahraničí na zahraničné dôchodky, tak sa nečudujme.
Dubček asi tak šoféroval, ako ty si homo sapiens
NATO vo vzťahu k Rusku má úzky vzťah. Úzko okolo hraníc....
Odporúčame