realita je hrozivá, ale hlavne u tých 99 percent, ktoré sa kňazov netýkajú a ktorým skutočne nikto nevenuje pozornosť
realita je hrozivá, ale hlavne u tých 99 percent, ktoré sa kňazov netýkajú a ktorým skutočne nikto nevenuje pozornosť
Aká bohatá je zamestnankyňa sporiteľne, ktorej prejdú rukami milióny?
Keď vyhadzovali do vzduch rozvodne VN, to bolo zrejme štandardné opozičné chovanie.
Ešte ukropi musia vydať zákon o samoupálení Rusov v Odesse, pretože doteraz nikoho nepotrestali.
Ukropi potrebujú peniaze na dôchodky banderovcov - vrahov židov, Čechov, Poliakov. Na Slovensku dokonca povraždili aj židov vracajúcich sa z koncentráku.
Kedysi by to bol pre Čínu možno problém. Dnes je to problém tých čo to budú kupovať. Bežní občania to zaplatia.
Irán má dve možnosti:
- sankcie
- sankcie a A bombu
Kto je na tom lepšie Kaddáfí,alebo Kim?
Čie veľvyslanectvo zaberá časť námestia v Blave? Názorný príklad dodržiavania dohôd.
Akou dohodou. Veď USA od nej odstúpili. Každá dohoda s USA je zbytočná. I tak ju nedodržia.
Minimálna mzda je poistka proti otrockému zdieraniu.
Keď odídu liberáli, Kotleba stratí opodstatnenie.
Výsledok činnosti liberálov je len jeden možný. Aristikracia za 5 m vysokými múrmi s guľometnými strieľňami a permanentná občianska vojna tam vonku - v tom multikutúrnom raji.
Dnes vidíme pekelný predobraz budúcnosti na západ od nás.
žeby peniaze? Sú dokonca dve možnosti. Mohla dostať zaplatené, alebo chce výpalné.
Podľa štatistík, zneužívania sa z celkového počtu prípadov dopustilo menej ako jedno percento kňazov. Evidentne sa však týmto prípadom tlač venuje z 99,99 percenta,
To isté v UK. Avšak, keď sa niektorí opovážia upozorniť na moslimských pedofilov, ktorí roky beztrestne znásilňovali tínejdžerky, to je už šírenie nenávisti a za to taký Tommy Robinson skončil v base.
Každú jednu obeť ľahko možno označiť za vinníka. Raz je to nepokosená tráva, inokedy krátka sukňa ....
V USA by už v base za 3x a dosť mali doživotie....
Vidím to jasne. Kiskovu stranu začne masovo voliť Kotlebov a Ficov elektorát .... či?
gratulujeme k zvoleniu STOP, plyn STOP, ropa STOP
Keď proti sebe stoja bratia z jednej rodiny a jeden chce druhého zabiť, je to občianska vojna. Majdan bol proti oligarchom, nie proti Rusku.
Kto klame, je zlý človek.
Fašistické Rusko denne dronmi vraždí desiatky nepriateľov Ruska po celom svete, má základne po celom svete, kamaráti sa s režimami, ktoré štvrtia novinárov na zahraničných ambasádach, okupuje nám časť námestia v hlavnom meste, na zbrojenie vydáva viac než zbytok zemegule...
Odporúčame