V Afrike každý rok pribúdajú milióny obyvateľov. Žeby globálne otepľovanie?
V Afrike každý rok pribúdajú milióny obyvateľov. Žeby globálne otepľovanie?
Vlak EÚ smeruje cestou neomarxizmu a Gender do vlastnej záhuby. Každý technicky vzdelaný človek musí vedieť, aká bude skladba obyvateľstva pri dnešnej politike. Výsledkom bude režim, aký je v dnešnom Pakistane. Ba horší.
To EÚ niekam uteká. Do toho čo je EU dnes sme my nevstupovali.
S Budajom máš môžno aj pravdu, ale nie je to argument. Politik má podozrenie vyvrátiť, ak sa to dá. Pre mňa je už v tejto chvíli Danko minulosť.
Prečo nie sú všetky tieto práce na webe zo zákona.
To mierumilovné prieskumné lietadlo asi skúmalo slanosť vody ...
Ako to, že v dnešnej dobe nie sú všetky tieto práce aj na webe. Odpoveď je jasná.
Kto môže zaručiť a ako, že nekrachnú poisťovne tak ako penzijné fondy ako v USA. No nikto. Bol som tam a vystúpil som. V reálnom svete sú to drísty. Pri dnešnom nastavení by ste získali najväčšiu istotu pri ukladaní do pančuchy. Všade inde, viď Cyprus, sú vaše vklady aj v bankách vlastne investovanie a podľa vyjadrení EÚ politikov je to Vaše investičné riziko.
Ešte nie tak dávno banka iba spravovala vaše peniaze, dnes už ich investuje - a do .... do toho ako vždy. Do investičných bublín, kde sa všetci skladáme na jachty a vily z odmien bankárov. Straty verejné a zisky súkromné. Nie je ani náznak, že sa niečo zmenilo.
Za humanitárne bomby nechcú niekoho stíhať?
No je.
Treba stavať 10 diaľnic z Blavy, aby sa nikdy žiadna nedostavala.
Uzavrrrrrrrrrite dohodu z USA. Načo.
Nie žeby som nadŕžal v čomkoľvek Iránu, rád by som USA. Len je to čoraz ťažšie.
Niekedy sa aj veriteľ zámerne vyhýba platbe, aby radšej dostal tých 5000 než 50. Fintičky na to sú.
Naše cesty okrem hlavných ťahov nič moc - a to sme malý a hustejšie obývaný štát.
Kto ich zavraždil a kedy. Daj link. Pokiaľ viem v Nemeckých táboroch a tajne. Že sa to deje, vtedy hovorili len konšpirační teoretici. Kto súdny by v tom čase mohol uveriť, že kultúrni Nemci židov v koncentrákoch vraždia, Kto súdny by mohol uveriť, že Američania vykynožia dedinu My Lai. Medzi deportáciou a vyvraždením je hádam veľký rozdiel. Po vojne deportovali milióny Nemcov.
Vetzler a Vrba priniesli svedectvo a pokiaľ viem deportácie sa zastavili.
Aká sila zadrží v EÚ moslimov, aby sa nechovali ako v Pakistane, keď tu budú väčšina a budú v polícii, armáde, vo vláde.
Nuž žiadna.
Keď už, porovnáva sa dnešok islamu a dnešok kresťanstva. Rovno povedz, že to zabitie matky schvaľuješ a ospravedlňuješ.
Danko nemá problém so zverejnením práce ... iba ju nechce zverejniť.
Polícia by mala Tisa vykopať a postaviť pred súd ako vojnového zločinca, pretože za vojnové zločiny ani nebol súdený.
Odporúčame