...Protesty vypukli vo februári 2011 pred tým, ako sa zmenili na ozbrojený konflikt.
Nuž na konšpiračných weboch písali, že tie protesty boli na podporu Kaddáfiho a ten konflikt to boli invázne cudzie sily. Kto by však veril konšpiračným webom, keď sa nepotvrdilo nič, čo uvádzali. Ani to, že v Iraku neboli ZHN, ani to, že v Syrte nezostal kameň na kameni, ani to, že v Sýrii operujú sily USA, ani to že cez Turecko sa vyvážala sýrska ropa, ani to, že v Izraeli sa v nemocniciach liečili ranení džihádisti a že ich podporuje ...


