Sudca môže byť nezaujatý pred procesom. Ak by nezaujal postoj ani po ňom, nemohol by ani vyniesť rozhodnutie vo veci.
Tento prípad bol natoľko jasný, že iba právnici sú tak deformovaní, že to nechápu.
Sudca môže byť nezaujatý pred procesom. Ak by nezaujal postoj ani po ňom, nemohol by ani vyniesť rozhodnutie vo veci.
Tento prípad bol natoľko jasný, že iba právnici sú tak deformovaní, že to nechápu.
Dajte pokoj Venezuele. Nikoho nenapadla ani nenapadne. Len nelezie do análu. Prečo nekritizujete Saudov. To je beštiálny režim asi najhorší na svete a vy nič.
...vydavateľ zomrel vo veku 86 rokov po dlhej chorobe
Nuž, čo je toto za správu. Pekný vek. Môj otec zomrel 60 ročný.
Rusko vyzvalo NATO aby podrobne informovalo o .... vyberte si.
V Afrike každý rok pribudne milión obyvateľov. Treba si položiť otázku, či tento pakt situáciu iba nezhorší. Afrika nie je problém, problém je chovanie ľudí. Tu sa budú chovať inak? Nevidím nikde pozitívny príklad. Len rady, že si musíme zvykať.
A však mali. Teraz sa však hovorí o clách proti dohodám GATT.
Keď Kiska neskončí v base potom nie je v tomto štáte spravodlivosť. Keby sa bol včas bez súdu pozemku vzdal, nemusel by dneska kľučkovať.
Názov štátu sa píše s calital letter pán agent.
NATO v okolí ruských hraníc nelieta nikdy, nikdy, nikdy ...
Rovno mohli napísať, že hovorca Daeš...
V Iraku 2 milióny civilistov. Ale to boli demokratické a humanitárne bomby.
To sa zamerali len na Rusko, či aj na USA. Aha, nuž vojaci USA ešte nikdy, nikdy, nikdy ani len civilnej muche neublížili.
Zato majú nádherný pojem. Kolaterálne straty. Nie je to krása?
Napríklad keď dron vybombarduje svadobčanov či pohreb.
Ja som napríklad už cca pred rokom videl video z iného uhla, kde bolo vidieť, že v skutočnosti nedošlo ku kopnutiu. Avšak musím sa pozastaviť nad právnym bezvedomím novinárov. Nelegálna migrácia je preto nelegálna - lebo je protizákonná. Podporova či zastávať sa protizákonného konania je trestný čin. Kritizovať tých, čo sú proti nelegálnej migrácii je nonsens, lebo to by mal byť každý občan a hlavne politici a novinári.
Kedy konečne budú novinári rozlišovať medzi právami a požiadavkami. Táto krajina je naša. Tvrdiť opak je vlastizrada.
Každý rok pribudne len v Afrike milión obyvateľov. Toto je evidentný problém a nie globálne otepľovanie.
Každý režim mal a má svojich kostlivcov v skrini. Dnes sa ľahko hodnotí. Nechcem sa zastávať Franca, ale treba dať všetkým zločinom jeden meter. Franco má na svedomí menej mŕtvych, než mnohí jeho rivali v tom čase. Keby prehral, zrejme by tancovali na jeho hrobe.
Zaujímavé je, že sa píše len a len o zločinoch Franca a nič o zločinoch ľudí, proti ktorým bojoval. Bez prečo nie je preto.
Keď ženy nemôžu bez strachu na ulicu ... to je nová EU? Majú si zvykať?
Tak uvalí clá. I tak ich zaplatia američania - lebo budú musieť. Žiaľ.
Assange vari nie je novinár?
Takže tak ako v Nórsku každé piate dieťa odobrať aj keby sa dralo? Skvelý kšeft. Detičky na zneužívanie. Ako to zažil Breivik.
Odporúčame