Kto začal. Krátka pamäť.
Kto začal. Krátka pamäť.
do 750 eur .... je aj 0 slovom nula. Tak to aj dopadne.
Smutné je, že z hľadiska svojho náboženstva sa ničím neprevinili. Ďaur sa k nim choval neúctivo, tak využili to, čo sa naučili z koránu.
Sulík nech najprv povie, či jeho strana víta migrantov, gender agendu a multikulti, alebo nie.
On ako keby nie, ale jeho spolustranníci vlastne áno...
Američania majú omnoho viac miest po celom svete, ktoré sú vhodné na stiahnutie sa.
U nás bez hanby zaberajú časť Hviezdoslavovho námestia.
Lenže to boli aspoň študenti a - odišli
Nuž niektorí verní si prišli na svoje. Zvyšok prerobil. Okrem toho sa eurofondy vyhadzujú na voloviny ako napr. gender agenda. Ešte ani len diaľnica do Košíc nie je a asi ani !!!nikdy nebude!!! pri takom gazdovaní.
Nechápem prečo štát neponúka aj všetkým živnostníkom podnikateľský účet a to ideálne spolu aj s účtovníctvom. Odpadla by povinnosť dávať daňové priznanie.
Ešte šťastie, že tam neletelo aj civilné malajské lietadlo .... 370,17,...
Proti Rusom šli slovenskí vojaci nedobrovoľne. To je hlavný rozdiel. Žoldnieri to tiež neboli, ale odvedení chlapci.
Keď sa nedá vyvrátiť argument tak sa vyvracia jeho nositeľ. Lenin radil ich pobiť.
Tancovali s diablom pri mesiačiku. Tak sa hovorí. Nie je to žiadna obrana vlasti. Je to teraz už dobyvačná vojna za záujmy USA a drogovej mafie.
Je to aj ich osobná tragédia, ale sami sa rozhodli riskovať život.
Odišli vďaka Talibanu a Al Kaide, ktorú tam vytvorili s poslali Američania a - proti ktorej sami teraz nijako nemôžu vyhrať. Už tam niet čo robiť. Prečo máme my bojovať za americké záujmy, ktoré nesúvisia s obranou.
Kauza je to, o čom sa rozhodnú písať masmédiá. Hoc by sme aj všetci pošli, ešte to nemusí byť kauza. Tým nechcem nadržiavať Smeru, ale majdan tu ku šťastiu skutočne nepotrebujeme.
Aspoň by mohla tlač rozsiahlejšie rozviesť, čo to bolo za vietnamca. Keď Izrael či USA unášali zločincov tak z toho kauzy týždňa neboli.
Keď Nóri kradli slovenské deti, prečo slovenská vláda neurobila nič?
Dobrá príručka oficiálnej pravdy a oficiálnej polopravdy.
Rád by som mal také výdavky na život s nemeckým platom. Vari chceš túto nerovnosť takto ospravedlňovať ešte ďalších 100 rokov?
Vznikla tu platová železná opona. A nemá žiadnu tendenciu zaniknúť v nasledujúcom storočí. Oproti vznikajúcemu kalifátu s centrom v Bruseli, je to však podružný problém.
Odporúčame