Takto to dopadne, keď ľavicové strany namiesto ochrany pracujúcich nasilu pretláčajú gender a multikulti ideológie.
Takto to dopadne, keď ľavicové strany namiesto ochrany pracujúcich nasilu pretláčajú gender a multikulti ideológie.
Ako by to posudzovali v USA. USA demokracia je predsa náš vzor.
Tam by zrejme vodič dostal oveľa viac.
II. pilier stratil kredit po roku 2008, keď krachli penzijné fondy v USA a musel ich zachraňovať štát. Zo záchranných balíkov od štátu si ešte manažmenty vyplácali miliónové odmeny. To je kapitalizmus.
Keď sa niekto celý život živí prácou, nechová sa nezodpovedne. Nezodpovedné je živiť celý život povaľačov, čo sa dnes nazýva Humanrajtizmus.
kým neboli vykorisťovaní, vlastnili len šnúrku okolo pása ...
1. Iba mizivé percento migrantov sú utečenci.
2. Na každého migranta musí niekto robiť. Slniečkári taký detail nevnímajú, lebo sa spravidla neživia prácou, ale sú prisatí na štátnom či Sorošovom cecku. Iba to, že oni niečo chcú im nedáva právo to dostať.
3. Migrácia môže byť aj legálna, o tej sa vlastne ani nebavíme.
4. Austrália rieši nelegálnych migrantov tak, že už nikdy nedostanú legálny status.
Ja chcem len dom, príp. auto, ale na to musím robiť väčšinu života. Migranti to chcú hneď a zadarmo a ešte sú schopní robiť domácim zo života peklo.
Čo by sa stalo, keby som na plávajúcom kole vyplával na jazero a odmietal sa vrátiť na breh, kým nedostanem zadarmo ubytko a vreckové. Komu by to asi tak trhalo žily... Koľko pracujúcich chudákov u nás nedosiahne nikdy na to, čo dostanú migranti bez roboty.
To je na tom to nemorálne.
Po 10 rokoch bol záporný ... Nuž o 10 rokov bude určite kladný, len toho sa už možno ani nedožijem ...
Každý má právo aj na hlúpy názor. Správne názory sme mohli hlásať aj za totáča. A aké vznešené myšlienky totáč hlásal. Ba aj Hitler chcel pre svoj národ len to najlepšie a ako bojoval proti nesprávnym názorom. Protagonistov zatváral - a už sa to deje aj u nás ... znova.
Žiadna myšlienka sa nepresadzuje násilím, ale vlastnou silou v nej obsiahnutých argumentov. Lož k víťazstvu nepotrebuje nič iné, len sa stať oficiálnou pravdou.
Masmédiá nikdy nestáli na strane pravdy, svorne nenávideli židov, keď sa prenasledovali židia, dnes svorne nenávidia Rusko.
To ťa platia, alebo to píšeš zadarmo.
Nuž a američania nikdy nikomu neublížili. Počet obetí vojen USA ku vojnám Ruska za posledných 5, 10 15, 50 rokov 1: 1000, ale čo tam po tom.
Ak o tom nevieš aj vojaci USA počas II. sv. vojny znásilňovali, taký Vietnam je do neba volajúce memento.
Aj USA sa bránia už 200 rokov po celom svete a - aj my im v tom už pomáhame.
Valesa svojho času namiesto ruky ponúkol Kwasnievskemu po televíznej debate nohu a ... znechutil voličov tak, že prehral voľby.
Pretože bol výnos záporný, vystúpil som. Radšej do vankúša či do pančuchy než do II. piliera, kde teoreticky hrozí, že nikto nedostane nič. Aké garancie čakať od subjektu, ktorý nemusí zajtra existovať.
Úmrtia v Česku boli, ale vôbec nesúviseli s domácim pálením, ale tam podnikavci naschvál prilievali priemyselný metylalkohol za účelom zisku.
Tu je na mieste so poučiť zo skúseností iných štátov v EÚ. Maďarsko, Rakúsko, Francúzsko ...
Hlavne, že sa zaradili do spoločnosti - asi tak ako rómska menšina u nás.
V tom čase sa udiali ďaleko horšie veci a sú to Nemci, kto by nemal veľmi dvíhať hlavu a moralizovať.
Neprispôsobiví neexistujú. Prispôsobili sa dokonale. S minimálnou námahou maximálny efekt.
Odporúčame