Nepochopil si. Za tie roky 30 000 môže predstavovať hodnotu lístka do kina....
Nepochopil si. Za tie roky 30 000 môže predstavovať hodnotu lístka do kina....
Za slovo rusáci môžeš byť trestne stíhaný pre šírenie nenávisti. Rovnako, ako keby si podobne použil slovo žid. Môžu si ťa napríklad vyzdvihnúť doma a urobiť tak aj po rokoch ...
Rusi žijúci na Ryme nechcú a nechcú na tú milovanú Ukrajinu ... Prečo, že to, prečo. Žeby kvôli oficiálne nenávisti Ukrajincov k Rusom cieľavedomo pestovanej a štátom podporovanej? Žeby kvôli Domu odborov v Odesse, kde beztrestne povraždili 80 demonštrantov iba preto, že to boli Rusi?
Prečo nie GMO napríklad:
- už dnes je nadprodukcia potravín a krajiny dotujú vývoz
- dotovaný vývoz spôsobuje zničenie domácich producentov potravín v rozvojovom svete a závislosť na dovoze
- tiež spôsobuje takmer bezpracné živobytie a populačnú explóziu v rozvojovom svete
- dlhodobá efektívnosť a výnos sú sporné, hrozí úplné zničenie pôdy, pretože GMO znášajú mnohonásobne vyššie dávky chémie, ale pôda nie
- zostatková navýšená chémia v GMO nie je zdraviu prospešná, o.i. spôsobuje rakovinu
- niektoré takto získané odrody sú vyslovene jedovaté a hrozí kontaminácia stávajúcich druhov ich peľom až napokon v prírode neostane nič prirodzene jedlé
- na gmo existujú patenty, vo svete zavládol trend zakazovať vlastné osivá získané zberom úrody, čo je život ohrozujúce riziko do budúcnosti. Môžme zostať bez osív, a zanikne ba už aj zanikla drvivá väčšina doterajších odrôd obila. Monsanto si medlí ruky a my skapeme.
Prečo nie GMO napríklad:
- už dnes je nadprodukcia potravín a krajiny dotujú vývoz
- dotovaný vývoz spôsobuje zničenie domácich producentov potravín v rozvojovom svete a závislosť na dovoze
- tiež spôsobuje takmer bezpracné živobytie a populačnú explóziu v rozvojovom svete
- dlhodobá efektívnosť a výnos sú sporné, hrozí úplné zničenie pôdy, pretože GMO znášajú mnohonásobne vyššie dávky chémie, ale pôda nie
- zostatková navýšená chémia v GMO nie je zdraviu prospešná, o.i. spôsobuje rakovinu
- niektoré takto získané odrody sú vyslovene jedovaté a hrozí kontaminácia stávajúcich druhov ich peľom až napokon v prírode neostane nič prirodzene jedlé
- na gmo existujú patenty, vo svete zavládol trend zakazovať vlastné osivá získané zberom úrody, čo je život ohrozujúce riziko do budúcnosti. Môžme zostať bez osív, a zanikne ba už aj zanikla drvivá väčšina doterajších odrôd obila. Monsanto si medlí ruky a my skapeme.
Do neba volajúce pokrytectvo je burcovať pri otrave Rusa Škripaľa, odvolávať veľvyslancov z EÚ - a ten ani nezomrel a pritom si nespomenúť na iných upálených 80 Rusov v Odesse, kde je vinník dobre známy a nepotrestaný, pričom tu nebol ani náznak výčitky, nieto ešte hystérie.
Kedysi policajti mlátili kým sa určený vinník nepriznal.
Vinník je určený aj teraz.
Kedysi boli židia univerzálny vinník. Masmédiá sa išli potrhať aby ich opľuli.
Cui bono.
Rusko nie. To skôr hajlujúci ukrofašisti.
veď veď
kataster to nerobí len tak ............. len tak zadarmo
Ako sa múry Kremľa zákerne a podlo približujú k NATO. Za všetkým je Putin ...
Preto teda bežný Američan vyzerá tak zdravo.
Hlavne znesú 10 násobnú dávku Agent Orange a to my potom žerieme.
To je slovenský zázrak. Bývaš vo svojom, nič si nepredal ani nedaroval, nikomu nič nedlžíš a ráno sa zobudíš už v cudzom. Kataster prevedie čo chce komu chce. Aj Rozinova vinica kedysi tak bola kúpená od nebožtíka. Na Slovensku je to možné, že aj nebožtíci sú zruční. Ani vtedy generálny Trnka v tom nevidel problém.
že sú polícia je nonsens. Že sú vzdelaní je pravda. Ale nie telesná chyba. Iba v matematike sa veci dokazujú, inde spravidla vyvracajú, t.j. stačí dokázať, že niečo neplatí a to položí celú hypotézu.
Keď sa ti to zdá nevedecké, potom aj taká fyzika je nevedecká.
Dokázať, že Boh nie je - je ťažké. Aj Einstein veril, že je.
Ty budeš asi mysliteľ nad neho. Určite vieš aj to, ako vznikol napríklad taký hologram na turínskom plátne pred storočiami.
Jezuitov sem nemiešaj. Jezuiti sú katolíci. Majú výsledky a preto tá nenávisť a opľúvanie.
Keď chceš niečo relevantné vedieť o jezuitoch pozri napr. film Misia z prostredia ich činnosti v Južnej Amerike (film z roku 1986).
O jezuitoch sa šíria úplné drísty o čo sa zaslúžili aj komunisti a ich propaganda.
Prečo sú potom američania takí napuchnutí.... teda nie tí vo filmoch, ale tí čo som ich videl.
Nuž a keby aj neboli škodlivé GMO tak sú rozhodne škodlivé jedy na postreky, ktoré GMO znášajú podstatne lepšie a preto sú postreky podstatne hojnejšie.
Dobrú chuť
Žeby GMO sóje a LPG s dvojnásobnou cenou?
Ehm. Už je to trápne na kvadrát.
Odporúčame