Za koľko sa nedostavil ... that is the question
Po 14 rokoch môže pokračovať.
Kto si skutočne zarába prácou, ten ani neuvažuje o takej kúpe.
Taká milá reklama a politik to nepochopil.
Ak sa len legalizuje terajší stav, tak je to prvý návrh Mostu, ktorý má aký taký zmysel.
Dodávať muníciu gender lobby, aby mohli časom kradnúť deti napr. "príliš zbožným" kresťanom a podobné zvrhlosti nie sú len kaviarenské reči, lebo sa to už na západ od nás deje.
Jeden novinár sa už roky skrýva na istom veľvyslanectve v Londýne, aby nezmizol. Len ostatní novinári sa ho nejak nechcú zastať, lebo ....
Hlavne, že Ukrajina dodržuje minské dohody. Tak ako po vzore USA. Žiadne. Posledná napr. s Iránom. Predtým viď svetový rekord - dohoda s Janukovičom, čo neplatila ani hodinu. Také sú európske hodnoty. Podlosť na piedestáli.
citujem ... Táto voda by zvýšila hladinu svetových oceánov o 7,6 milimetra.
ale prečo nezvýšila
nuž hádajte
Volovina. Keby to bola pravda padlo by tu číslo v kubíkoch a o koľko sa zvýšila hladina oceánu.
A to je cca 0.
Veď už strana kvôli nej prepadla a prepad pokračuje. Skončí ako naša SDKU keď obhajovala neobhájiteľné a vinný bol vraj Sulík...
Kontroverzný je každý kandidát, ktorý má na veci nejaký názor.
Ešte nech sa postará o nejakú základničku USA a môžeme s wehrmachtom znovu na východný front ... ba možno sa už ani nebudeme unúvať, lebo budeme mŕtvi.
Aj Janukovič mal záruky. Neplatili snáď ani pár hodín.
opilec tam nebolo a v nadpise to tu je - howg
opilec tam nepadlo, takže hoax
Tak tak, až potom, keď prídu na rad po tom zostrelenom iránskom dopravnom ...
Odporúčame