Pilotoval ho Putin
Všetky pokusy v histórii zakázať lož skončili zakázaním pravdy. Pravda totiž oči kole.
Doktorov a inžinierov je mrak v Afrike. Denne bojujú o Darwinovu cenu, keď naschvál preplňujú gumové člny.
ako irónia to je dobré.
Táto činnosť je zásadnom rozpore so zakladujúcou zmluvou NATO. Hrozba silou je neprípustná.
Aby časom aktérov nevešali ... Už to tu raz bolo. Solidarita s ríšou.
Nájdi jedného obyvateľa Krymu, ktorý chce na Ukrajinu.
Rozdiel medzi Krymom a Kosovom:
Z Kosova vyhnali 300 000 Srbov.
Stále existuje rezolúcia RB OSN, že Kosovo je súčasťou Srbska.
Keď Srbi odmietali vydanie Kosova, spojenci NATO bombardovali Belehrad
Z Krymu nevyhnali Ukrajincov.
Neexistuje rezolúcia RB OSN, dokonca Ukrajina túto autonómnu republiku proti vôli Krymského parlamentu nasilu pripojila po roku 90 k Ukrajine.
Kyjev zrazu netreba bombardovať ...
Albánci v Kosove využili právo na sebaurčenie, čo Rusi na Kryme akosi nemajú povolené.
Pripúšťam, že sa môžem mýliť, nikdy som si nemyslel, že bude potrebné zastať sa Rusov. Presvedčte ma argumentami, že sa mýlim a rád názor zmením.
Ako technik viem, že sa meria jedným metrom, inak sa to šeredne vypomstí.
Bez uhlíka vyrobia síce železo, ale nie oceľ ...
páchateľ bol človek. Rasa sa neuvádza, rod sa neuvádza, výška sa neuvádza ....
Prvý krok k zatváraniu za ideozločin. Začnú kotlebovcami a skončia pri každom, kto dostatočne nebude jasať nad neomarxizmom a ľavicovým liberalizmom. Nakoniec sa ľavicoví liberáli budú vraždiť medzi sebou ako za Robspiera.
Obchodujte s ukrajinskými firmami ... Nezaplatia vám, a ešte im zostanete dlžní.
Výborne, takže iba preto, že to hovorí cinknutá štatistika, treba viac migrantov ...
Vinníka už máme - Rusi a Putin. Ešte treba vyrobiť vinu.
Po tej mase lží napr. o ZHN v Iraku, v Sýrii nemám dôvod veriť ani tomu, že bol niekto na Mesiaci. Tým nijako nespochybňujem, že tam skutočne sú odrážače a rôzny iný materiál. Nech by ho tam boli aj tony a tony, furt to nedokazuje, že tam fyzicky bol aj človek.
Kedysi som tomu veril.
Osoba je mimo realitu. Mŕtve ženy sa v hroboch obrátili.
Ľudské práva v Saudskej Arábii sú iste aspoň tak dobre chránené ako v USA. Inak aktérov verejne zbičujú, zotnú, alebo ženy za mestom ukameňujú.
daj radšej ty pasáž z nášho trestného zákona, kde je povolené beztrestne kohokoľvek biť, aby bolo potrebné prijímať nejaký dohovor s gender demagógiou.
Odporúčame