Nepríčetné chovanie štvornásobného premiéra na dnešnej tlačovke
Pozeral som tú tlačovku - a videl som, ako Fico trpezlivo prvých dvadsať minút vysvetľuje fakty o udalostiach v Srbsku, alebo o slovenskej ekonomike, prípadne spomína prípravu opozičných protestov na jeseň. Celkom logicky sa pýta na tému týchto protestov...
No a potom sa zapojí nejaká novinárka z Denníka N s provokáciou. Ficovi sa ani trochu nečudujem, novinár má na tlačovke klásť otázky, odpovede si zaznamenať a nediskutovať o nich - to je jeho robota a ak to nevie, tak nech ide od toho.