Práve som chcel napísať, že na fotke ich to rozmazalo do príliš opálenej farby...
Práve som chcel napísať, že na fotke ich to rozmazalo do príliš opálenej farby...
Myslíte váš smrad, ktorému velíte ako jaMILujemFica?
Nejaký Haškov "priaznivec" sa pri tvorbe titulku do sýtosti vyšantil.
Vyučovanie gramatiky a biológie vo vašej chránenej dielni by bolo potrebné trochu vylepšiť.
Hm, jaMILujemFica bol váš nick až do doby, keď vám ho admin odstrelil, všakže? Ergo šéfom toho smradu ste podľa všetkého vy...
Dohody Minsk 1 a Minsk 2 zaručovali Luhansku a Donecku zvláštny status v rámci Ukrajiny. Zelenský z týchto dohôd nesplnil ani čiarku, preto sa obe oblasti prehlásili za samostatné a požiadali Rusko o uznanie a ochranu. V oboch sa konali úspešné referendá o pričlenení k Ruskej federácii (okrem nich aj Cherson a Záporožie).
Konalo sa v Kosove nejaké referendum? Súhlasilo Srbsko s odtrhnutím Kosova?
Blog v pohode, ale úvod s pánom Figeľom mi akosi nesedí. Je to totiž exminister z kumulovaného ministerstva stavebníctva a dopravy, vďaka ktorému ešte stále nie je dokončená diaľnica D1. História vtedajšej likvidácie diaľničného PPP projektu je na internete ľahko dohľadateľná.
Domnievam sa, že vzhľadom na váš postoj k realite budú mať udalosti najbližších dní výrazne negatívny vplyv na vašu psyché. Podobne, ako u prívržencov progresivizmu a hlbokej orby.
Je ešte jeden prekrásny príklad - termálne kúpalisko Diakovce. Jeho stredom prechádza hranica medzi Trnavským a Nitrianskym krajom, obce Diakovce a Horné Saliby sa dlhé roky dohadovali komu to patrí. Spor je asi už vyriešený, no výsledok nepoznám.
Prepáčte, vy poznáte iba osobné autá? Možno by ste si mali doplniť znalosti. Asi váš šokuje fakt, že na naftu jazdí prevažná väčšina nákladných áut a autobusov a že Ukrajina pre vojenskú techniku žiadny benzín nepotrebuje. Vyvážame im tam (prekvapenie!) naftu. A keď odstavia ropovod Družba, tak namiesto nafty im budeme vyvážať trt.
Pokiaľ je v UK, v Belgicku, či v Poľsku cena nafty vyššia ako cena benzínu, tak to presne zodpovedá mojím tvrdeniam.
Veríte, že aj bez vášho comming outu by som vás tipoval za naďovca? Pôsobíte dojmom z veľkej hĺbky vyoranej myši. A ešte jeden tip: tento nick ste vyorali z dávnej minulosti zrejme po tom, čo vám administrátor zatrhol nejakú príliš prefláknutú prezývku. Ktorá to bola, podujmete sa aj na takýto comming out?
Ja si na rozdiel od vás myslím, že tí dotknutí novinári boli absolútni profesionáli. Lojálni ku svojmu chlebodárcovi a do detailov vykonávajúci nielen čo im povie, no i to, čo mu na očiach vidia. Všetko na čo boli cvičení a za čo berú plat.
Máte pravdu, niektorí ho náročky provokujú. Typická žurnalistická etika, ktorá nemusí poznať žiadne hranice.
Pozeral som tú tlačovku - a videl som, ako Fico trpezlivo prvých dvadsať minút vysvetľuje fakty o udalostiach v Srbsku, alebo o slovenskej ekonomike, prípadne spomína prípravu opozičných protestov na jeseň. Celkom logicky sa pýta na tému týchto protestov...
No a potom sa zapojí nejaká novinárka z Denníka N s provokáciou. Ficovi sa ani trochu nečudujem, novinár má na tlačovke klásť otázky, odpovede si zaznamenať a nediskutovať o nich - to je jeho robota a ak to nevie, tak nech ide od toho.
Médium, v ktorom publikujete svoje blogy - teda PRAVDA - uverejnilo o vami pertraktovanej tlačovke nasledovný článok:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/76339…
Ak ste sa z tlačovky nič nedozvedeli, tak v ňom máte stručné zhrnutie, aj s vyhlásením Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny k udalosti v Báčskom Petrovci a so Šimečkovým statusom.
Prepáčte - ČO SI POROVNÁVATE SAMA? Správy z jedného média so správami z iného média? Od nicku svenson17 ste dostali link na článok o Srbsku - čítali ste ho, alebo ste ho odmietli ako taký, ktorý nevyhovuje vášmu nemennému názoru?
A ak premiér "stihol len kričať po novinárke nezmysly", tak ako viete, že po nej kričal nezmysly? S čím to dokážete porovnať?
Ak premiér prezentuje fakty, tak inkasuje od vás blog o nepríčetnosti?
Ak neveríte médiám, tak odkiaľ čerpáte OBJEKTÍVNE informácie?
Slovnaft má technológiu stavanú na spracovanie ruskej ropy. Vyrobí sa z nej oveľa viac nafty, ako z ľahkej ropy typu Brent. Čo znamená asi toľko, že odstavenie ropy typu Ural povedie k výraznému nárastu cien nafty, prípadne dokonca k jej nedostatku - jedno s druhým priamo súvisí.
Prípadne "Oui, Votre Majesté!". Teoreticky už nemusíme "Yes, Your Majesty!", no nedávna prax s povzbudzovaním mladých voličov ukázala čosi né.
Pričinila sa o deti slávneho muža. Tak sa to robí, nevšimli ste si? Príkladov je dosť, ba až priveľa, Boris Kollár by mohol dlho, predlho rozprávať.
Odporúčame