Hm, asi preto dal Žilinka Lipšica na disciplinárku s návrhom na preradenie na nižší stupeň prokuratúry.
Hm, asi preto dal Žilinka Lipšica na disciplinárku s návrhom na preradenie na nižší stupeň prokuratúry.
O pašovaní zbraní na Slovensko, informácia z prvej ruky priamo od pašeráčky:
Ukrajinka (z logických dôvodov nebudem uvádzať meno) preniesla dve pištole na Slovensko v obyčajnej igelitke. Pred prehliadkou ju uchránilo dieťa (požičané od jej známej!), ktoré pri pokuse colníka o prehliadku uštipla tak, že dieťa začalo nahlas revať. Colník postavený pred plačúce dieťa, ktoré sa jeho "matka" pokúšala upokojiť, len mávol rukou a nechal ich prejsť.
Takýto postup nebol výmyslom tejto konkrétnej Ukrajinky, osvedčený recept dostala od známych...
Dovoľte mi pousmiať sa. Nedá sa spočítať koľko krát bol za Hitlera označený (napríklad) Fico. A že bol označený za mafiána, zlodeja, vraha? Z hľadiska zmatovičovateného PS a SaS sú to len také konverzačné obraty...
Prepáčte - mohli by ste mi objasniť prečo je režim v Rusku fašistický? Pokojne uveďte zhodu základných znakov fašizmu s tým, čo sa deje v Rusku. Už sa teším čo všetko sa dozviem.
Namiesto odpovede na túto stupiditu sa spýtam:
ak nemá suverenitu štát, v ktorom žijete, tak máte aspoň náznak suverenity vy, jeho občan?
Môžete si roztrhnúť čo chcete a aj ukázať čo len chcete. O rok a pol sa tiež môže schváliť kadejaká zmluvná oná, no záverečné slovo budú mať pri jej ratifikácii národné parlamenty.
Ох, голубчик любимый! Какой-же бедный словарный запас!
Nuž, duševnú úbohosť ste do tejto diskusie zatiahli vy. Každý blbeček, ktorý už nevie čo má povedať, začne vyťahovať témy od veci. Zabudli ste spomenúť Putina a Hitlera.
...highlight...
Kto vám povedal tento nevydarený vtip, vaša Plochozemská Jednobunkovosť von Súmračná?
Za ktorý čin by mal byť "trestnoprávne súdený"?
Už som to uviedol vyššie, ale zopakujem: pandemická zmluva nie je uverejnená celá. Jej podpisom parafujeme aj bianco šek jej druhej, doteraz neznámej a nezverejnenej časti.
Ja za duševne úbohých pokladám ľudí neschopných vyjadriť sa k obsahu blogu a namiesto toho sa odbavujú na autorovi.
Okrem toho si doštudujte význam termínu pandémia. S prekvapením zistíte, že to nie je nákaza, ktorá nutne zasiahne celý svet.
Prečo to zužujeme len na "slovenskú pravdu"? Veď hlasovania sa nezúčastnilo viac ako 40 štátov, medzi nimi napríklad aj USA (čím diplomaticky dali najavo svoj nesúhlas) a 11 štátov sa zdržalo.
Okrem toho hlasovanie NEBOLO O CELEJ ZMLUVE, podstatná časť z nej ešte nebola zverejnená.
To môžete napísať aj o upratovačke v nemocnici.
Ten je dobrý, počuli ste ho od Izera?
Povolenie úderov hlboko v Rusku? Vynikajúci príspevok západného civilizačného okruhu k rokovaniam o prímerí a mieri.
Odporúčame