Nespomeniete si nostalgicky na Kosovo a na humanitárne bombardovania, ktoré jeho vzniku predchádzali?
Nespomeniete si nostalgicky na Kosovo a na humanitárne bombardovania, ktoré jeho vzniku predchádzali?
Prirovnanie k Mníchovu 1938 kríva na všetky končatiny. V roku 1938 sa západní "spojenci" zvysoka na ČSR vykašľali a Hitlerovi venovali Sudety bez jediného výstrelu. Lenže teraz sa o Ukrajine rozhoduje po masívnej materiálnej podpore, ktorú jej "spojenci" poskytli (a Ukrajina za ňu zaplatila tisíckami životov). Pokus vyhnúť sa "Mníchovu 2025" by bol len alibistickým zvalením rozhodnutia za zbabranú "pomoc" na Ukrajincov.
Nemáte dostatočnú mentálnu kapacitu na to, aby ste pochopili rozdiel medz súčasným "zlepencom" Smer - Hlas - SNS a bývalým rozlepencom SDKÚ - SAS - Most HÍD - KDH.
Myslíte plochozemca, jednobunkovca, občana ficílie a fanúšika búdy na Súmračnej?
S prečerpávacou elektrárňou pre priehradu Málinec sa uvažuje už viac ako 40 rokov. Postrehli ste, že zámer zrušiť ju deklarovala Matovičova vláda? Lebo ja nie, všetky médiá to mali v paži. Také rozhodnutie nepodlieha verejnej diskusii?
Opakujte si denne pred spaním: nezabúdať na plochozemcov, nezabúdať na plochozemcov, nezabúdať na plochozemcov, nezabúdať na plochozemcov....
Takže po vami vymenovaných skupinách obyvateľstva túži PS?
Ale spýtam sa: ako vami spomenutú úvahu ovplyvnil volebný výsledok Matovičoidov, ktorí úžasne bodovali v marginalizovaných osadách?
Opakujte si denne pred spaním: nezabúdať na plochozemcov a ficíliu, nezabúdať na plochozemcov a ficíliu, nezabúdať na plochozemcov a ficíliu, nezabúdať na plochozemcov a ficíliu....
Videl som ten prejav a sánka mi spadla poniže pupka. Tak trochu mi to pripomenulo prejav Michaila Gorbačova pri návšteve ČSSR v roku 1985 (nie priamo obsahom, ale vzťahom k vtedajšej socialistickej ideológii), aj vtedy boli z neho naši čelní strannícki a vládni predstavitelia na infarkt.
Inak mám dojem, že J.D. Vance má záujem o prezidentskú kandidatúru v najbližších voľbách a kampaň začal práve teraz.
Ešte dodať ficíliu a plochozemcov, potom bude vaša slovná zásoba kompletná.
Hlupáci neregistrujú to, že diskutéri nemajú na mazanie príspevkov ani najmenší dosah.
Stále zabúdate na plochozemcov, ficíliu a búdu na Súmračnej. Dokedy vám to bude treba pripomínať?
Zabudli ste na jednobunkovcov, plochozemcov, ficíliu a búdu na Súmračnej. Teda takmer na celú vašu slovnú zásobu.
Hm, a čo by asi tak malo robiť Centrum sociálnych výskumov, ak nie výskumy a prieskumy?
Aj ste čítali údaje z článku? Vývoj stál 6 miliónov libier a trval 18 mesiacov. Máme tu platy vývojárov (ktorých je asi viac ako 1 a zarábajú viac ako je britský priemerný plat), nutnosť zostrojiť minimálne jeden funkčný model a zaplatiť technikov, ktorý prenesú papierový projekt do reality, absolvovať s ním nie jedny skúšky plus náklady na patričné utajenie projektu.
Ak to zhodnotíme, tak cena výsledného "produktu" vychádza na pár šupov - porovnajte to s Patriotom, ktorý stojí miliardu dolárov. Čo také zázračné asi dokáže?
Rusko nevyhlásilo mobilizáciu, v ruskej armáde bojujú jej riadni členovia alebo dobrovoľníci na základe podpísaných kontraktov - teda za plat a na dobu určitú.
Milovaná redakcia Pravdy, robíte si z čitateľov srandu? Alebo len nie ste schopní pomocou jednoduchej aritmetiky vynásobiť dve čísla? Pokiaľ by Rusko obsadilo 10 000 km2 ukrajinského územia (čo je približne štvrtina Slovenska), tak by ich to stálo 1 milión mŕtvych. Dokázali by ste si napríklad za pomoci wikipedie zistiť rozlohu Doneckej a Luhanskej republiky, Záporožskej a Chersonskej oblasti, prípadne Krymu?
Netárajte. Nepočuli ste o súdnom zákaze pre označovanie za fašistu? A nepočuli ste o ústavnom práve na obhajobu? Má ho každý, aj masový vrah, dokonca i vám by sa nejaký obhajca hodil. Aj keď to posledné sa mi príliš nepáči, ale čo už.
Nie je mi celkom jasné prečo musíte vlastný blog komentovať týmto štýlom v diskusii a poryvy svojho srdca si nevylievate priamo v ňom.
Ten je dobrý ako Miško u Zelenského vybavil plyn.
Nie je mi celkom jasné prečo musíte vlastný blog komentovať týmto štýlom v diskusii a poryvy svojho srdca si nevylievate priamo v ňom.
Odporúčame