Pseudoúradnícke pseudorozumčeky. Ale progresívne!
Pseudoúradnícke pseudorozumčeky. Ale progresívne!
Mýlite sa, VŠETKO nesmiete robiť. Pretože pod pojem VŠETKO patria aj Cintule.
P.S. Ten citovaný výrok ste neuviedli celý. Pokúste sa, prosím, doplniť i slová, ktoré nasledovali hneď po ňom.
Hm... Takže Ukrajina nám zastavila dodávky ruského plynu cez svoje územie, no Slovensko MUSÍ dodávať reverzným tokom predražený ruský plyn na Ukrajinu.
Pokladáte to za riešenie hodné normálne rozmýšľajúcich ľudí?
Nie že by som bol zamilovaný do nicku "cokohodotoho", ale budem trošičku s vami polemizovať. Ešte nedávno totiž vystupoval pod značkou "jaMILujemFica" a tento nick už zmizol zo sveta. S pravdepodobnosťou blízkou istote po zásahu administrátora. Zanedlho podobný osud asi stihne aj čokohodotoháča.
Božie mlyny vraj melú pomaly a mlyny administrátorov Pravdy sa ich asi snažia napodobniť.
Spomeniete si aký výkon má mať okydávaná prečerpávacia elektráreň? A skúsite porovnať jej realizačnú cenu s tou veternou?
Terapia na hlúposť zatiaľ nebola vyvinutá.
Ešte že sa Šimečka starší verejne vyjadril v tom zmysle, že bez Sorosových miliónov by sme sa Mečiara nezbavili.
Hm... Asi ste už počuli niečo o Oravskej priehrade. Nuž vedzte, že kvôli jej výstavbe bolo zatopených kompletných 12 dedín. Jej stavba však nezačala za komunistov,, ako by ste si snáď mohli myslieť, ale v roku 1941. Teda za slovákštátu, ktorý mal ku komunistom dosť ďaleko, no inštitút vyvlatnenia v štátnom záujme veľmi dobre poznal už od čias c.k. Rakúsko-Uhorska.
Zo svojej slovnej zásoby ste vynechali búdu na Súmračnej, jednobunkovcov, plochozemcov aj Ficíliu... Žeby nastupovala demencia?
O čom sú tie protesty?
A len tak na okraj, ak označujete Ferrove blogy za VIAC JALOVÉ ako protesty, tak protesty považujete tiež za JALOVÉ, aj keď MENEJ.
Na plagátoch a transparentoch som také heslo nevidel. Ale o vystúpení z EU ich bolo nadmerné množstvo.
Bratislavčania sú východniari, ktorým sa nepodarilo dôjsť do Prahy.
O čom sú protesty?
Dovoľte osobnú otázku: aj vy ste podpísali otvorený list psychológov a psychiatrov?
Nemci prišli oslavovať, že im Rusi zlikvidovali vyhladzovací tábor? Dummheit macht frei...
Minulý týždeň klasickú kremeľskú taktiku použili samotní protestanti...
Skutečne je ředitelem protektorátu Böhmen und Mähren?
Kto zastupuje Háchu?
Odporúčame