Hmm... A ako nárok detí na slušný život zabezpečíte v osadách marginalizovaného obyvateľstva?
Hmm... A ako nárok detí na slušný život zabezpečíte v osadách marginalizovaného obyvateľstva?
Hlavnou úlohou opozície je poraziť Fica vo voľbách? Výborná idea, hneď po voľbách budete mať fajront, veď načo sa potom babrať s nejakým vladnutím?
I ja gratulujem, adjektívum vášho nicku by si už zaslúžilo komparatív, možno dokonca superlatív.
Podľa našich štandardných mediálnych naratívov je Trump jasný kremeľský agent. Typický dezolátny chcimír (ako ich pomenovali bratia Česi), na rozdiel od uvedomelých chčimírov.
Jéééj, kto vás naučil nové slovo - že trojzlepenec? Vaša slovná zásoba sa tým činom rozšírila o 20%, gratulujem.
Skúste tam ešte zakomponovať Súmračnú, potom to bude dokonalé a s nervami budeme úplne na konci.
Ďakujeme, že ste nás informovali, ako ste pre spoločnosť užitočný.
Boli ste pre spoločnosť užitočný?
Zo svojej beztak chudobnej slovnej zásoby ste vynechali jednobunkovcov a búdu na Súmračnej.
Už neMILujeteFica?
Dodám, že ten tvor píše blogy pod menom koloseum. To je už len počítaníčko!
Súd s kým? S jednou Cintulou, alebo so všetkými?
Naozaj nie je po mozgovej príhode. Na mozgovú príhodu je potrebný mozog.
Skúste si prečítať príspevok tesne pod nami, nemám chuť písať zasa to isté.
Máte na mysli trebárs asociačnú dohodu Ukrajiny s EU?
Páči sa mi, ako dokážete odpoveďou sebe samému zhovädiť sám seba. Fakt progresívne!
Skúste si P.S. prečítať ešte raz, pomaly a pokúste sa porozumieť textu.
K Cintulám nenapíšete nič?
Odporúčame