Nie je mi celkom jasné načo sú v takomto futbale družstvá, keď nikto nehrá proti nikomu, ale všetci spolu, a načo sú nejaké body, ke´d nejde o víťazstvo.
Jedno mi je však jasné - takýto futbal nevychová žiadneho Messiho, Ronalda, ani Haalanda, či Mbappého.


