Lekárom sa čudujem. Pretože s výpoveďami to nemôžu myslieť vážne - a aj oni sami vedia, že to vedia i tí druhí. Ak totiž lekár túži odísť do zahraničia, tak na to nepotrebuje žaidny protest voči akémusi memorandu. Jednoducho sa zbalí a ide tahet za kopčeky. A ak po cudzine netúži, tak zostane doma a ak aj bude stále trvať na výpovedi, tak bude musieť porozmýšľať kde sa zamestná. Zrejme to bude medicínsky odbor, však?
Myslím si, že minister už nemá miesto na ústup. A nemá naň ani dôvod.


