A ako je to s "cudzoložným, nečistým a zmyselnosťou presiaknutým" ženským pokolením?
A ako je to s "cudzoložným, nečistým a zmyselnosťou presiaknutým" ženským pokolením?
Výsmech z veriacich nie je "súkromné intímne právo" a patrí na verejnosť?
Hm, útle žieňa? Výška meter 76, samý sval a pritom elegantne ženská.
Je zaujímavé, že Francúzi si nedovolili nič voči islamu. Zrejme si spomenuli na udalosti Charlie Hebdo. Nič si nedovolili ani voči Židom, tam by mohli byť ohrozené ich finančné záujmy. Od kresťanov im nič podobné nehrozí, takže si môžu dovoliť hocičo.
Pohľad na Pelleho naozaj nie je zlý, ale na rozdiel od Čaputovej je to len jedna z jeho mnohých predností.
Nepísal o žiadnej "kope" záujemcov. Ale bližšie podrobnosti si určite so záujmom vám vlastným vyhľadáte za pomoci priateľa gúgla, stačí mu napísať heslo ozdravenie bánk.
Skúste si to overiť a napíšte k čomu ste sa dopátrali vďaka vlastným mozoľom.
Celý ten proces "naliatia 100 miliárd" sa nazýval že OZDRAVENIE, jeho otcom (a zrejme aj požívateľom konečných výhod) bol Mikloš. Je ale zaujímavé, že tie banky sa aj pred OZDRAVENÍM dali predať za korunu, záujemcov bolo dosť.
Nechcete do tej únie kočovníkov pribrať aj USA? Sú predsa zmeskou národov, ktoré sa priplavili na východné pobrežie Severnej Ameriky a odtiaľ sa postupne mnoho desaťročí presúvali na koňoch a vozoch na západ.
Veď nám to objasnite, dorastenče. Čo vás rozbrechalo? Dáka okolobežiaca kočka?
Áno, presne o tom som písal. Som rád, že sme našli spoločnú reč.
Máte dosť zaujímavo postavené kritériá pre voľbu prezidenta. Ale aspoň ste čiastočne objasnili dôvody zvolenia pani Čaputovej.
Máte to trošku pomýlené, priateľu. Banky naozaj neboli tip-top, ale naliať do nich 100 miliárd a vzápätí ich predať za 20 asi nie je ohromujúci biznis, však? Telekom smee jaksi nemohli privatizovať, pretože sme ho nemali a nemali sme ani nič tomu podobné. No a odkiaľ ste prišli k záveru, že energetika "produkovala enormné dlhy"? Elektrárne, plynárne i vodárne boli v monopolnom vlastníctve štátu - teda to, o čom sníva každý kapitalista. A my sme sa ich bez problémov zbavili šmahom ruky.
Mal povedať "Píšte všetci modrým atramentom!" a ešte by mu udelili pochvalu pred nastúpeným europarlamentom.
Veru je to tak! Od čias SDKÚ nik nedokázal tak poriadne ošklbať Slovensko. Rozpredaj slovenskej energetiky a následné prevexlovanie peňazí zaň na účty dôchodkových správcovských spoločností boli geniálnym lúpežným ťahom, ešte sme im za to aj zalieskali. O drobnejších srandičkách, ako takzvaná rovná daň, alebo "ozdravenie bánk" a ich následný predaj pod cenu ani hovoriť nebudem.
Ako to, že s účasťou mužov boli problémy? Veď chlap bol v tých genderovo nezaťažených časoch hlavou a živiteľom rodiny, jemu sa dalo pohroziť najľahšie. A ako sa dalo donútiť k účasti rodičov s deťmi?
Takéto sprostosti ste vo svojom dorasteneckom veku nemohli vymyslieť samostatne, je to zjavne kolektívne dielo. Užívajte si prázdniny, školička vás čaká už za päť týždňov!
Už som sa na to pýtal: ako ma policajt skontroluje za jazdy?
Napríklad rakety a jadrové reaktory?
Ste si tým istý?
Kultivovaná civilizácia západného typu už zistila a aj vedecky potvrdila, že čo sa nedá ukradnúť, to sa neukradne.
Odporúčame