Netrochárte - pol milióna! Kto dá viac?
Netrochárte - pol milióna! Kto dá viac?
Pozorne som si prezrel fotogalériu z protestu, no Lipšicovej špeciálnej prokuratúry sa netýkalo ani jediné heslo na plagátoch či transparentoch.
Jedna maličká pripomienka: Mgr. Čaputovú označujete za "ťažký kaliber". Niektorí progresívni kritici by to mohli označiť za politicky nekorektný atak na jej hmotnosť.
Zaujímavé JE, že máte výhrady k pravopisu, no nepoužívate diakritické znamienka. Okrem toho by posledná otázka mala (spisovne) znieť: Prečo pred NE dávaš medzeru?
Možno vám odpovie blog a v ňom link na tlačovú besedu rodičov detí z resocializačného zariadenia Čistý deň.
Mimochodom - pobyt v resocializačnom zariadení nariaďuje súd, prevažne pre mladistvých, ktorí sú prepustení z "poolepšovní" a majú sa zaradiť do normálneho života.
Ten posledný poslanec sa volá že Lexman.
Fúha!
Budete takto podrobne rozoberať aj vraždy, alebo zostanete len pri škodových udalostiach?
S tým Jemenom je to tak, že tam vojna beží už pekných pár rokov, má na svedomí okolo 400 tisíc mŕtvych. Ale doteraz nás jaksi neinteresovala. Zaujímavou sa stala až teraz, keď sa do nej zapojila takzvaná "západná demokratická civilizácia".
Keď ho nepotrebujú, tak sa na mieri dohodnú dozaista aj sami.
Čiže je jedno kedy pil, trebárs aj pred týždňom? Tak nech si opozícia príde od Danka odobrať moč, určite im ochotne načúra aj liter.
Nenazýva sa to že populizmus?
Možno by ste si vy mali zistiť, že Danko nevládne, keďže nie je vo vláde, ale v parlamente. A ako ste sa dostali k Dankovmu menu? To keď neviete čo povedať, tak vám naskakujú mená koaličných politikov?
Aj sa z toho niekedy dostanete, alebo si udržiavate tento stav ako trvalý?
Pani poslankyňa Bittó Cigániková tvrdila, že alkohol sa dá zistiť aj po 3 dňoch. Vy si myslíte, že napriek jej tvrdo vybojovanému medicínskemu vzdelaniu len tak tára?
Doteraz ste nepostrehli, že vládnu aj vám? Viete, mali by ste sa zoznámiž s faktom, že vláda vládne aj tým, ktorí ju nevolili. Už aj preto, že voľby sú tajné a svojich voličov nemajú ako zistiť - takže vy ste pokojne mohli voliť Fica, pretože neviete dokázať niečo iné.
Veľmi vzácny prípad objektívnej sebakritiky.
Ak máte na mysli porovnávanie výšky reálnych príjmov, tak to je údaj štatistického úradu. A o porovnávaní začal nejaký jaronpb v prvom príspevku tohto vlákna, dokonca uviedol:
Ak sa neuvedie porovnanie, mierka, nestanoví nulový stav, tak je táto veta iba obyčajný blaf.
Takže sa pokúsim spýtať - je jaronpb-ovo prirovnávanie blaf, alebo nulový stav?
Bezpečnosť práce určite stúpla, pretože výrazne stúpol počet ľudí, ktorým práca a teda aj pracovné úrazy nehrozili.
Porovnávať sa naozaj nedá, aj keď človek často narazí na extrémne inteligentné porovnania životnej úrovne za socíku na základe porovnávania cien a dĺžky pracovného času vynaloženého na zakúpenie tovarov. Prečo napríklad vy neporovnávate obstarávacie náklady a technologickú úroveň Škody 100 s rebrinákom a párom ťažných koní z Rakúsko-Uhorska?
Koľko percent obyvateľstva tvrdí, že Husák patril do basy?
Pokladáte 1 (teda jednotku) za klamstvo? To je dosť odvážny prístup. Čo podľa vás platí z dnešného dátumu 15.1.? Ako máme pristupovať k časovému údaju 11:11?
Odporúčame