Hm, a nepatrí snáď Dánsko do NATO? Nie je NATO OBRANNOU organizáciou chrániacou svojich členov pred napadnutím? Netýka sa snáď povinnosti poskytnúť Dánsku pomoc aj Spojených štátov?
Hm, a nepatrí snáď Dánsko do NATO? Nie je NATO OBRANNOU organizáciou chrániacou svojich členov pred napadnutím? Netýka sa snáď povinnosti poskytnúť Dánsku pomoc aj Spojených štátov?
Veď je to zdemolované zhora - ako sa jej to podarilo pri náraze do stromu?
Chýba vám tam predstava konkrétnej systémovej zmeny.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
(Jan Werich)
Som rád, že sa medzi tými najhoršími neocitol Velkopopovický kozel, podľa mňa naj- české pivo. Ale aj keby ho akokoľvek sprdli, stále by mi chutilo...
Súhlasím, byť mladý a sprostý je lepšie. Hlavne keď je človek starý (kmeť) a sprostý.
Nepamätáte sa na nie tak dávnu kampaň pred českými parlamentnými voľbami? Používala slogan "zavři bábu do špajzu", čím naznačovala, že mladí by starších nemali púšťať k voľbám.
Ešte skúste niečo vymyslieť aj na Číňanov.
Nuž hej, aj ja a zrejme aj vy sme boli kedysi mladí, pekní a sprostí.
Z vody sa rádioaktivita dá odstrániť pomerne jednoducho - destiláciou, ktorá sa dá zvládnuť na obyčajnom variči.
Toto nie je demencia, najvýraznejšími jej prejavmi sú strata pamäti a dezorientácia v čase a priestore.
U Trumpa ide skôr o narcistickú poruchu osobnosti, jej definíciu objavíte veľmi jednoducho na nete.
Čiže obyvatelia sídlisk budú mať zakázané kupovať si elektroauto? Máte aspoň hrubú predstavu akého počtu obyvateľov Slovenska by sa to dotko?
Hlboká orba započala! Cintule nastupujú!
Ešte na jednu osobu jednu urnu.
Možno aj Grónčani si kladú podobnú otázku.
Odporúčame