U Čaputovej nedovolené, u Fica priam nutné!
Hm... Zasa tu máme slogan skutok sa nestal?
- prečo sa Cintula PRIZNAL? Je to snáď ficovec, ktorý sa dal dobrovoľne odsúdiť na 21 rokov kvôli Fiovmu PR?
- koľko ľudí by muselo byť zapletených do fingovaného atentátu? Počítajme: celá ochranka, celá rýchla zdravotnícka pomoc, celé osadenstvo traumatológie v Bystrici, rehabilitačné sestry, policajní vyšetrovatelia, svedkovia streľby... Odhadujem to na takých 300 ľudí priamo zapojených do komplotu.
Čo sa týka pani prezidentky - ja osobne (keby som mal snahu pátrať po jej skutkoch, akože nemám, lebo ma tá figúra už nezaujíma) by som sa venoval jej skládkovej činnosti v Pezinku. Nejakí tí nekomforní investigatívci sa opatrne vyjadrili, že pani Čaputová sa o pezinskú skládku nijako zvlášť neinteresovala, že sa o ňu len trochu obtrela. A to asi stačilo na zisk nejakej Goldmanovej enviromentálnej ceny v roku 2016. Pre zaujímavosť, tú cenu zinkasoval aj pán Kravčík, postavička známa "protipovodňovými opatreniami" z čias Radičovej vlády.