Len taká všetečná otázka: hrozí Bombicovi vyšší nepodmienečný trest, ako 9 mesiacov, ktoré doteraz strávil vo väzbe?
Len taká všetečná otázka: hrozí Bombicovi vyšší nepodmienečný trest, ako 9 mesiacov, ktoré doteraz strávil vo väzbe?
Akosi neviem identifikovať otázku, na ktorú ste mi odpovedali.
Zabudli ste na nezdravé dýchanie.
V takom prípade budete zakomplexovaný Záhorák. Ale pjesničky máte pjekné...
Jediným rozumným prieskumom volebných preferencií sú parlamentné voľby.
P.S. Kto je to "agentúra SCIO"? Je pán Klus (bývalý poslanec za SaS), ktorý je podľa článku jej hlavným analytikom, zárukou objektivity? Kto si objednal tento prieskum?
Čiže tí, čo chcú škodiť, škodiť, škodiť sa nikomu nepchajú?
Afrika je svetadiel...
Ktorú zadnicu na pchanie by ste mu odporučili vy osobne?
Myslel som si, že píšete o odsúdenom zločincovi, o ktorom bol nakrútený film a mimovládkami a médiami bola podporovaná iniciatíva na jeho podmienečné prepustenie. Okrem iného sa onen zločinec v base oženil, takže s ním určite niekto sympatizuje...
Prepáčte, všimli ste si prvú vetu v tiráži? Asi nie, pripomeniem vám ju:
Copyright © Vydavateľstvo Dixit, s.r.o., 2012
Podľa hesla Európan patrí do Európy.
Tárate. Rusi - na rozdiel od Ukrajiny - nevyhlásili mobilizáciu.
Akosi ste nechceli pochopiť čo som napísal - pod invalidmi som myslel mužov, ktorým zdravotný stav znemožňuje vojenskú službu. A len tak pre srandu - nový ukrajinský minister vojny sa zaviazal naplniť kvótu 50 000 mŕtvych Rusov mesačne (asi mal na mysli skôr straty). S tým, že doteraz ich likvidovali mesačne iba 25 000. Nuž ale číslo ruských strát 1,2 milióna by znamenalo 1000 vojakov denne od začatia vojny, teda 30 000 mesačne. Kto tu teda tára?
Panebože, to kto licituje tieto čísla? Nevie si ten niekto celkom primitívne spočítať aké percento ruskej mužskej populácie tvorí 1,2 milióna vojnových strát? Nuž, predstavuje to cca 2% VŠETKÝCH osôb mužského pohlavia, bez ohľadu na to, či ide o deti do 18 rokov, invalidov, alebo dôchodcov nad 60. V Rusku pritom nie je vyhlásená žiadna mobilizácia - a to je dôvod, prečo nepíšem o číslach na Ukrajine. Tam sa s tým nebabrú a do zákopov ide každý aspň trochu zdravý, kto nestihne utiecť.
Do tých zaniknutých živností počítate aj ľudí, ktorí pracovali na živnosť v inak normálnom zamestnaneckom pomere?
Koľko nových živností vzniklo?
To je myslené úplne vážne, alebo je to spomienka na bradaté vtipy z dielne tej istej "renomovanej agentúry"?
Nespomínate si, že na Počiatku bol Dzurinda?
Nemám záujem vyjadrovať sa ku kvalitám českých politikov, čo si Česi zvolili, to majú. No akosi som v uverejnených písomnostiach žiadne vydieranie ani vyhrážanie sa nenašiel. Pravdepodobne teda ide o progresívny aktivizmus českých žurnalistov, ktorí násilne vyrábajú komára zo somára a pletú z lajna bič.
A naši žurnalisti nemajú ani tie najmenšie zábrany prebrať postupy kolegov spoza Moravy...
Fico si so Schutzom ruky podať nemôžu - v tom metaforickom zmysle, ako ste to mysleli. Oni totiž nie sú jedna váhová kategória nielen z hľadiska funkcie, ktorú zastávajú, ale aj kvôli zodpovednosti, ktorú nesú za svoje výroky a skutky.
Odporúčame