Som rád, že moja pripomienka bola akceptovaná, aj keď len kratučkou zmienkou.
Na pani Zsuzsovú na rozdiel od pána Lipšica chuť nemám a dobrú už vôbec nie.
Som rád, že moja pripomienka bola akceptovaná, aj keď len kratučkou zmienkou.
Na pani Zsuzsovú na rozdiel od pána Lipšica chuť nemám a dobrú už vôbec nie.
Hm, prečo sa v súvislosti so Zsuzsovou širokým oblúkom obchádza Daniel Lipšic?
Sranda. Takže Ukrajinci SPOČÍTALI ruské Orešniky a ODHADUJÚ, že Rusi ich majú 3-4 kusy. Okrem toho ukrajinskí špióni odhalili, že tie rakety sú "postavené na technológiách z 20. storočia". Nuž, Rusi naozaj dnes musia mať špičkové technológie, keď už v minulom storočí dokázali produkovať rakety s rýchlosťou nad Mach10...
Hm... Čo myslíte, koľko vesmírnych rakiet ročne Rusi vyrobia a vypustia?
Prepáčte, odkiaľ ste vyhrabali takú koninu o "zemetraseniach 8,4 stupňa"? Predpokladám, že o STN EN 1998 (navrhovanie konštrukcií na seizmické zaťaženie) ste sa ani neobtreli.
Tým nárečovým slovám rozumiem veľmi dobre, dokonca rozumiem aj nemeckému slovu der Fasching, čo znamená fašiangy. Nerozumiem však prečo v kvíze o slovenských nárečiach je potrebné zaoberať sa významom nemeckého slova a tradíciám, ktoré sa k nemu viažu v Nemecku.
Ten prípad sa stal na Vajnorskej - čo je dobre osvetlená štvorprúdová cesta, jedna z hlavných komunikácií vedúcich do centra. Ten zabitý pán prechádzal cez priechod pre chodcov tesne za križovatkou Vajnorská - Jarošova, na záznamoch z kamery na policajnom oddelení (je asi 50 metrov od miesta havárie) je jasne viditeľný napriek úbohej kvalite záznamu.
Pohľad aj z druhej strany: nočnou morou chodcov na priechodoch sú vodiči lišicoidného typu.
Prečo ste sa tú knižku nepokúsili prečítať?
Šokujúce odhalenie: ako sa dokáže zabiť človek len kvôli takej malichernosti, že v stoosemdesiatke nevyberie zákrutu?
Mali zaplatených dostatok discombobulátorov obsluhujúcich protivzdušnú obranu. Tí nezlyhali.
Z vyššieho pohľadu je. Lenže tu sa skôr operuje s emocionálnymi pojmami typu "zadĺženie detí našich detí na večné časy". Alebo snáď nejakým spôsobom pociťujete splácanie R1, ktorá bola vybudovaná ako PPP projekt a splácať ju budeme do roku 2041?
A ešte je aj génius, aspoň si to o sebe skromne namýšľa. Pretože ponúka rýchlokurz geniality:
Ani my to nebudeme platiť, budeme to splácať vyrobenou elektrikou.
Je to pokus o vytvorenie legendy podobnej tej o Jánošíkovi.
Neporovnávajte neporovnateľné. Stačilo by použiť postup, akým Američania vyriešili Japoncov. Dve jadrové bomby a bolo by po špeciálnej operácii. Buďme radi, že Rusi nie sú rovnakí, ako najdemokratickejšia krajina sveta.
Hm... Na opustený ostrov si ťažko niečo vezmem, keď sa tam ocitnem, tak už nebude oputený.
A čo sa galapážskych ostrovov týka, tak vám odporúčam knižku Kurta Vonneguta s prekvapujúcim názvom Galapágy. V nej zistíte čo je pre prežitie na (predtým) opustených ostrovoch kruciálne. Napríklad elektronický prekladový slovník s názvom Mandarax, ktorý má vždy poruke vhodný citát ...
Ktorí štatisti? Predpokladám, že ste asi mysleli štatistikov, no omyl je pochopiteľný, tiež je to zahraničné slovo.
OK, takže mohli by ste uviesť link na zdroj informácií od ŠTATISTIKOV? Lebo od štatistov je to nezaujímavé.
Vám by svedčalo čosi na zmäknutie krvY. Aspoň na úroveň výplne dutiny lebečnej.
Odporúčame