Sloboda?
To myslis vazne?
Narodny socializmus: vpravo? vlavo?
...Pravo/lavo su dobre pre (2D) dopravu. Tam patria.
Mozes mat uroven socialnu, ekonomicku. Zacnes razit protekcionisticku narodnu socialnu politiku a mozes skusat priradit pravicu/lavicu. Tu to funguje uz skoro 30 rokov. Co znamena "mäknu mozgy"?
Ty sa o nich neboj. Urcite vedia svoju situaciu vyhodnotit na mieste lepsie ako ty, Trump, foxnews, Sputnik a dalsi experti na vsetko na dialku.
Mas pravdu. Obzvlast ked ti po jeho hlaske napadne takyto koment.
ale ma trochu lepsiu anglictinu.
Sulik je neriadena strela, ked sa hodi aj kotleba bude.
Toho z pumpy!
Chlapika ochotneho pracovat nacierno, poziciavat tam, kde bolo pravdepodobne ze splacanie zlyha. So schopnostou dobre na tom zarobit a po schodikoch dobrovolnosti dosiahnut az olymp... Nasho najvyssieho predsa. Toho co aj tisicklikoveho Fica porazil!
Neboli pan prezident pred par rokmi odbornik na zaväzky? (vedome som nepouzil slovo povinnost)
este dobre ze maju takych ako ty a http://www.i24news.tv!
ked vychadzas zo sprav medii tak by si nemusel pouzit ussputnik, resp. potom sa nevyhovaraj ze to nesedi. V jeho pozicii nemusi spoliehat na blbosti z kanala 69.
By the way, za ten vikend v sa v US postrielalo viacej ludi ako vo svedsku imigranti COKOLVEK za jeden rok. Myslim, ze priorita nie je polovymyslena sprava republikanskeho media, ktore teraz ci chce, ci nechce, musi spievat trumpetove pesnicky, nech ma nejaky sprievod...
Ma to na videu. Baba bola vysoka a blond, mala obtiahnute latexove oblecenie a strepala ho skoro do modra. Dvere boli zamknute (no-go zona).
Vsetko na videu!
O naivnucke narody na severe si nemusis robit starosti.
Ukazuje sa, ze sa o seba vedeli a vedia postarat -a vysledok je trosicku iny ako ten nas.
Asi by bolo lepsie zacat sa starat o seba.
Preco si neemigroval do Ruska?
Tam maju jeden meter (:D) ale do tej problematickej multikulti a kriminalitou cudzincov nasiaknutej kanady?
Ano. A aj Ami dostal niekedy niekde na drzku. Necitas pozorne?
Chudoba pritahuje kriminalitu a kriminalita chudobu. ODBOCILI SME VSAK.
OTAZKA POVODNE ZNELA INAK.
Preco si odbocil?
Odporúčame