Najväčšie ekonomické riziko 2017: Populizmus
Presne to je ten problem. Ked je jediny program hovorit to co hovori vacsina a pride na realizaciu nemozneho, zacne sa hladat vinnik. Tlak stupa, chce to vysledky. ...stale sa pocuva vacsina obcanov... zacneme utlacat nejaku skupinu, ktora je mensia ako vacsina ...trochu pritvrdime... uz ked mame kompetencie na potieranie zaujmov malej skupiny, pouzijeme ich na zabezpecenie vlastnej moci, nech väcsina nepride na hlupe napady... a par dni na to mas 60.000.000 ludi v hline, alebo zostatnenu polnohospodarsku podu a dom, si na nutenych pracach v uranovej bani, alebo nieco ine, tiez fajnove. Tohoto cirkusu uz bolo dost. Ich vysledky hovoria za vsetko. Kto z tejto particky mal kedy uspech, ktory pomohol z dlhodobeho hladiska v comkolvek tej tvojej/nasej "väcsine"?
Toto je primarne polarizacia a nie boj proti vladnucej oligarchii (kto tie "protisystemove" strany plati ?) Celkom radi sa obsluzia.