ON je referencia!
Vsetko ostatne je FAKE!
A ma pristup k alternative facts!
Zvysok je konspiracia medii.
COMU NEROZUMIES?
ON je referencia!
Vsetko ostatne je FAKE!
A ma pristup k alternative facts!
Zvysok je konspiracia medii.
COMU NEROZUMIES?
Nie je to zvlastne, ze prezident statu v ktorom iba v roku 2016 v jednom meste (Chicagu) zomrelo po prestrelkach 762 ludi, pricom jeden z jeho najväcsich sponzorov je organizacia, ktora tlaci zbrane do ruk uz aj detom, ma taketo starosti o dobrovolny, alebo nedobrovolny sex (znasilnenie) vo svedsku????????
Myslim ze na zaklade tych 3 utokov by si nemusel vykonstruovat 5000 vymyslenych a otacat ich vzdy ked nemas inu temu. Teda stale.
Aaaaaa, to sa teraz vola chytat za slovicka ked si vymyslas ako hovädo?
Argumentuje s "kazdy europan". Jasne ze cuca z prsta (alebo coho).
Sloboda v chapani trolov znamena moct informovat iba o veciach ktore sa nestali ale pomozu budovat uvedomelost! Vsetko ostatne je bud sorosova propaganda, alebo bruselsky diktat.
Napadlo ma ci vie ze klame.
Jeho 1. zena sice tvrdila ze je notoricky klamar. Ale mozno to je patologicke.
Medzi sorosova ovca a tymto tu je dufam trosicku miesta na zdravy rozum. Alebo nieje?
Ale vsimni si, ze 80% diskutujucim botom to vyhovuje. Aj ked najpriehladnejsie aj to staci!
Oni ich este stale hladaju. Uz roky. A stale nic.
Lebo trepe take sprostosti ako ty pises?
Dobre ze maju trumpa. Aspon sa dozvedia :D
Vymyslate si svet ako sa vam paci. Len neviem ci vam z toho o 5-10 rokov neprepne.
Hej, hej.
Bud, alebo. A alebo su ti ostatni.
Pekne.
Tusim sme uz take mali. Parkrat.
Vzdy to bol obrovsky uspech.
samozrejme.
Nesmieme zabudnut na najsilniejsie nastroje -relativizovat a polemizovat.
Pozrel som si to. Mas pravdu. Za vzostupom stali Fancuzi. Neviem ako som mohol naletiet tej ideologickej slepej propagande a zblbnut od mainstreamu.
Nemci boli obete. Francuzi vinnici. Zidia tiez vinnici. Ty mas prehlad a ja dristam.
KAAAAMO ty si jasny.
Urcite ma vies mimomainstreamovo dovzdelavat aj v nevyhnutnosti napadnut polsko a sovietsky zväz ako najlepsiu formu ochrany pred agresorom z vychodu. Ci?
Teraz ma tu zozeriete, ale neodpustim si:
ked uz ma niekto potrebu porovnavat tovar v obchodoch v SK a AT tak si porovnajme aj periferiu. Toto tupe "zapad proti vychodu" akurat odvadza pozornost. Je to ucel polarizacie, kvalitu potravin to ale nezvysi.
Co by sa stalo, keby prisiel vyrobca s tymto napadom (predavat odpad, pardon, zohladnovat regionalne preferencie so zretelom na cenovu senzibilitu cielovej skupiny) do AT?
Zozrali by ich organizacie ako odbory a arbeiterkammer, ktora je platena z ODVODOV a kde je clenstvo POVINNE pre KAZDEHO zamestnanca a vystupuju aj ako ochrancovia spotrebitelov. Spustili by medialnu kampan lebo maju prostriedky, know-how a citia povinnost (skacu ked je drogeria je trochu lacnejsia v DE ako v AT).
V SR to trvalo 20 rokov, kym sa nekto odhodlal ist na nakup do Kittsee a kupit milku. O organizovanosti zamestnancov, alebo zriadeni zakonneho zastupcu zamestnancov (ano su spotrebitelia), povinnom clenstve a financovani z odvodov tu radsej nebudem pisat.
Odporúčame