Vysvetli prosim Tvoje chapanie slova reforma v tomto kontexte. Dakujem.
Vysvetli prosim Tvoje chapanie slova reforma v tomto kontexte. Dakujem.
Treba zrusit skolstvo. Uz nebude problem s "cvargou". Tolko usetrime. Bude na policajtov. Mame ich iba 2x tolko ako je normalne a iba malo desiatok tisic na vysluhovom dochodku (vtedy) po 15 rokoch sluzby ;)
A)Ucitelom netreba pridat.
B) Treba im znizit?
...A co ma s A) alebo B) Ondek?
Problem je v tom, ze tomu co pises zrejme veris. Preto 400-600. Co je meratelna hodnota a kde konci? Nakadit do hlav 30 deti naraz (zly ucitel) mozne je. Aku skodu napachal, ked 4-5 deti nebude chciet nikdy pracovat? A ked 2-3 budu spolu 20-30 vo väzeni. Ked 5-10 pojde na ucnovku a po nej vypadnu do DE? Mas predstavu o meratelnosti hodnot? Podla mna nemas. Tu ide o NIC a z toho 6%. Peanuts. Je okolo toho ale cirkus ako Bastrnak x CTcka x Vahostav x Lispic x Valko x Gorila x kvoty x unos Kovacovho syna.
Akokeby nechceli, ci co;)
Mozno to bude potrebne skusit konecne inak, lebo stale budu odchadzat robyt do samosky skladnikov a ostanu, len ked nebudu vediet ani to. Zaplatit ich by bol 1. krok.
Ale ved to je stara hra...
Napriek tomu sa nesmie zabudnut, ze ucitelom je potrebne PORIADNE pridat. Blbosti na urovni 6% z nicoho nech si strcia do CTcka. A Danko nech sa neotrca kym ho este nevymenovali za noveho Fica.
Parlamentne listy nepisu nic o platoch ucitelov v SR? To je ale skoda.
To ze tam sns montuje Danka je ich problem. Danko tusim nerobi ministra skolstva. Ked sa potrebuje ukazat nech sa ukazuje na koalicnej rade. Tu islo o skolstvo a blbych 6% z nicoho. Z nicoho, nic...
Ziadna narodna obroda.
Je 6% malo? JE!
Nejde o 6%, ale o to z coho to je 6%. Povedzme si to priamo: z ho.na... Potom to ale tak vyzera vsade ;)
Narast zamestnanosti je super! Prisli sicky z mongolska po 350€/mesiac/kus?
To by bolo na DOBRY clanocek. Fakt netusim preco o tom nechce nikto uz 20 rokov napisat nic. Urcite to je iba nahoda.
Urcite vies, ze tam ako zastupcovia zamestnancov musia sediet.
A aj to, ze je to vsade inde na svete rovnako (neviem ako to ma osetrene Severna Korea).
Zdiskredituj za kazdu cenu? Aka prirucka?
Ked robi 300 hod za 1500 mal by si este doplatit zdravotku nech za jeho burnout neplati spolocnost.
Urcite je viac rovna ako progresivna ;)
Odrb progresie ta presvedcil o opaku rovnej dane?
Pri tvojom cestovani si si mohol vsimnut, ze stropy na dane nemaju. Und dort spielt die Musik!
Ked niekto pise o 300 hod mesacne je blb. Zivot zacina nad 430.
Odporúčame