Ty si socializmus nespoznal, spoznal si rezim ktory si hovoril socialisticky. Tak ako si DDR hovorila demokraticka.
Ako by si nazval to co mali v 80tych rokoch vo Svedsku, Rakusku?
Ty si socializmus nespoznal, spoznal si rezim ktory si hovoril socialisticky. Tak ako si DDR hovorila demokraticka.
Ako by si nazval to co mali v 80tych rokoch vo Svedsku, Rakusku?
Ake originalne.
Nechaj ich napokoji a var si zlc.
Koho mas vlastne rad? ...(seba, seba)
No dva subjekty sa prirodzne mozu dohodnut.
Nech sa ale necuduju ked im 1500 dalsich subjektov (po vzajomnej dohode, samozrejme) zablokuje vjazd ;)
GARANTUJEM TI, ze "odborari" v VW nemaju so SOREA NIC, ALE VOBEC NIC, spolocne. Taky Machyna, ale mozno hej. Otazka je, ci sa vsetci odborari kamaratia ;)
Vlastne fakt, preco tam nevidat Machynu? :DDD
Tak to uz hej. To sa mozu ist vsetci raz naobedovat.
Zeman mal odpiteho Havla este pred revoliciou.
Aj cescina. Sorry. Kde sa Kotleba nechytal? Tak taliansky sa rozpravat nebudu.
Aaaaano, Soros v clanku. Podarilo sa! Aky je za to priplatok?
No tak potom to je v poriadku ked to uz dva roky riesili!
Na herrlich! Obalky sa rozlepuju, ale nie ihned. Otvorena obalka sa nerata. Tradicne sa postou nevoli fpö (Hofer), pretoze vikendove sidla a peniaze na dovolenky maju volici inych stran. Tlaciaren ktora obalky produkuje bola privatizovana pocas vlady fpö. Tralalaaaa V4+
% je zanedbatelne? Skoro na kazdej velkej firme maju aspon 30%. Pamatas ked mal Opel problemy? Vw? Renault? Vzdy zasiahla ta ktora spolkova krajina...Telekom, Rakusania maju pre to zriadeny vlastny Holding (...ömv, tlaciarne, zeleznice a dalsich 29 firiem). Vo vsetkom su namontovany cez statne penzijne fondy a komunalne struktury (o tych sa nepise vôbec). Maju pod palcom infrastrukturu. Letiska, dialnice, energetiku, postu. Bytove druzstva. (Dosah na stavebne firmy). Len tu sa z toho robi Venezuela a KLDR.
Nedali sme to zapadu. Dali sme to nasim ludom. Oni to potom zapadu predali. A servisuju to dalej aby sa to nekazilo (nech to sype)...
Odporúčame