Ja ze budes pisat o araboch a ty zatial pises o turkoch. PRECO?
Ja ze budes pisat o araboch a ty zatial pises o turkoch. PRECO?
Spôsob ???
Bielych nezastupuje žiadný obdusman,žiadná ľudskoprávna organizácia a ani obetavý advokát,pretože z toho nekvapka do rozpočtu.
Luky 12345 by sa nemal nechat pouzivat zdravym sedliackym rozumom...
lebo "IQ slnieckarov" (dalsi sposob)
Mam.
Ale ako sa pozeram, tak sa pozeram, ten jeho horny prispevok je stale bud recesia, alebo nekonecnaaaa sprostost.
kedy sa svet pocas 40-50 rokov nemenil extremne?
Vedel si v 88´ ze budes za 16 rokov platit € a nadavat na nemcov, lebo ti "diktuju" kvotu na azylantov zo syrie? Ze samostatna Ukrajina bude ciastocna vojnova zona? Ze sa juhosi takmer vyzabijaju?
Ze budes moct ist robit kazde rano do AT a vecer sa vracat prespat v BA. Len tak. Ze si kupis jazdene auto z mesacnej vyplaty a telku z trojdenneho platu?
Minule storocie: 1 vojna a rozpad monarchie (behom 10 rokov), zrusenie aristokracie+CSR (15 rokov), rozpad CSR/ vyvlastnenie a likvidacia zidov (7 rokov), riesenie kolaborantov slovenskeho statu a oponentov (3 roky), zmena zriadenia na "komunizmus"/vyvlastnenia... 48´, 68´a nasledna normalizacia... 89´, rozpad CSFR, vstup do EU. GARANTUJEM TI, ze obaja netusime co bude v roku 2066 tak ist ako zidovsky bratislavsky obchodnik z roku 1932 netusil co bude v roku 82´. Alebo clen exekutivy slovenskeho statu v roku 41´ co bude v 90´. Krk im mohol zlomit (39´-45´) 45´, 48´, 68´, 89´
Pocul som famy, ze aj v statoch bez syrcanov sa VRAJ vyskutuje kriminalita. Ale podla mna to pustaju iba sproste mimovladky od sorosa...
Platia od prispevku, alebo mas pri tom pocte jednoducho problem sledovat vlakno?
Mimochodom, islam bol v EU pred tebou. Takze otazka to ci sem patri, alebo nie je nespravna. Bol tu a je tu.
Celkom zaujimava otazka by ale bola: kam zajdeme aby nebol aj v SR a kam zajde zvysok EU.
1. Ukludni sa.
2. Viac vykrcnikov, väcsia pravda?
3. Ked budes citat POZORNE, ale naozaj pozorne a do konca, si mozno dokazes vsimnut, ze som v tom jednom riadku nenapisal, ze Sokrates je (?; sic!) resp. bol hlupak.
4. Napisal som, ze tie sprostosti nemas opakovat ako verklik..
Sprostost je ten citat preto, lebo ked nieco taketo vytrhnes z kontextu, skratis to a pouzijes tak ako to pouzivas (pocitovo 80 krat denne) ty, tak z toho vyrobis sprostost.
V Politikos rozdelil pojem demokracia preukazatelne na dvojo anarchisticko-despoticku formu a zakonnu-umiernenu. Pre oboje pouzival pojem "demokracia".
On kritizoval vtedajsiu formu a neziaduce prejavy demokracie a ako spravny aristokrat favorizoval rodove zriadenie (lebo jeho eticko-moralne poziadavky plebs ako ty, alebo ja, nemohla naplnit). Argumentovat pri väcsine clankov (bez ohladu na obsah) citatom, ktory vznikol za podmienok pred 2 500 rokmi a odvolat sa nan, lebo je to prelozene ako "demokracia" je DEFINITIVNE SPROSTOST.
Do nemecka "zdrhava" kazdy rok cez 50.000 madarov.
Madarov je 10 milionov, Nemcov 80. Aby sa saldo vyrovnalo muselo by do HU prudit 400 000 Nemcov ROCNE.
Skus mi teraz vysvetlit co si chcel povedat tou tisickou nemcov v Madarsku ?!?
(kolko tam bude memcov vo veducich poziciach v ich firmach a kolko navratilsich madarov (z tych 50000/rocne) co zili v DE dlhe roky a pri prijati DE-obcianstva stratili madarske)
Ale prirodzene je mozne to tiez interpretovat to ako zanik "zapadu". To tu bola tema od normalizacie do ´89.
Clovece, ved ty mas fantomove bolesti za komacmi!!!
To nevadi pokial ty vies vsetko.
(v tej dvojgarazi uz musis mat fakt tesno)
Percento "zahalenych" zien v Nemecku : 0,015%
V pripade, ze zamestnavatel naozaj nepotrebuje (z dovodu situacie na celosvetovom trhu) dlhodobo vyssi pocet zamestnancov maju tie odbory podla teba urobit KONKRETNE co?
Dosiahnut, aby ich zamestnavali nadalej "naprazdno"? Do dochodku? Vies co sa stane s clovekom, ktory dlhodobo nepracuje (bez ohladu na to ci ho bude USS platit, alebo nie) a vie, ze ho tam zu vobec netreba?
Nezamestnanost klesa, nemusia cakat na porazku, alebo dochodok. Casy kedy si mal narok na celozivotne zamestnanie u jedneho zamestnavatela sa skoncili uz aj v Japonsku. Zobrat dobre odstupne (to odbory vyjednali) a makat inde. Nie utapat sa vo vsugerovanom nestasti...
Prestan opakovat tie sprostosti, nebudu viac pravdive ked ich budes opakovat kazde dve hodiny...
Viem co som pisal. Pisal som reakciu na tie dristy v novinky.cz a pouzil som pritom par jednoducho verifikovatelnych dat (ktore oni -zrejme omylom- zabudli dodat, takze zelene bolo zrazu oranzove. Ako ukazovali reakcie diskuterov...
To, ze tu teraz vedieme debatu o niecom uplne inom ako o masaznych praktikach novinky.cz (doprd@le kto to plati?) je SKODA (nemohlo to byt viac k teme?), ale "premnazamna"
K tvojmu nacrtku: ozaj si myslis, ze 5 debilov nedostanes do EU (ked ich nenajdes tu) aj bez toho aby sa museli cvachtat vo vode s utecencami na nafukovacke, alebo nejakom schrote? Posles svojich najlepsich vojakov do misie sposobom, ktory moze viest k neuspechu z dovodu, ze sa ti clenovia (alebo vsetci) utopia na prvom kilometri ako macky? :DD Co stoja falosne pasy? A kolko moze stat cela taka akcoska? A ja neviem co pisem, lebo summit...
Tie clanky vas masiruju pekne natvrdo. Zradikalizovane Rakusko sa chysta uzatvarat hranicu ked pocet novych ziadosti o azyl presiahne v konkretnom roku 37 500. Ked su tie (v porovnani s 37 500) smiesne kvoty neriesitelny problem, lebo nas zjedia, znasilnia a potom prekonvertuju nebudu prijmat spolu s DE vsetkych...
A ten 1€ job je potrebne vidiet v kontexte, ze teraz nesmu pracovat a ked konanie bude trvat 5 rokov a oni 5 rokov nebudu pracovat tak sa im uz nemusi chciet nikdy. To ze za to pre tolko ludi nebudu platit 10€/hod. je asi zrejme tiez. Presstituti z horeuvedeneho media tieto detaily celkom dosledne zabudaju pisat...
Ked dodate dost velku garaz na skladovanie moze byt aj v Rub.
Aaaa dakujem za doplnenie nazornej ukazky. Vas skvely prispevok caka na pozitivne ohodnotenie.
Tusim to vtedy bolo 50% na 50%. +/-
To by nedal ani Erdogan. Ved to nedal ani Stalin a Hitler dokopy. 50%? To je extrem!
Odporúčame