Ja normalne neviem co by ste bez Sorosa robili.
...Nadavali na Benesa :DDDDD
Ja normalne neviem co by ste bez Sorosa robili.
...Nadavali na Benesa :DDDDD
Kotleba uz vydal aj slovnik cudzich slov?
"vsade inde je neofasizmus"... nie je ;) ...len by si niekde radi namiesto nacizmu vraveli fasizmus. Ako tu.
Ked sa neplati z dividend, tak ti vezmu na odvodoch ;)
ad# :takzvane "SAMOZJEDENIE"
netopierov (netopiera) hryzol OZZY. Aj to si myslel, ze to je plysak. A NEBOL :D
Zdanenie prace 50% ??? Prepina ti UPLNE, alebo nepoznas rozdiel medzi danou a odvodmi? Stat si pyta vela vsade -Somalsko, Sudan trochu menej. Aj v nemecku si zaziadaju.. Je pravda, ze existuju pasma kde je lacnejsie zamestnat v DE, alebo AT. Je to ale nasledok vysky nezdanitelneho prijmu a mzdovel hladiny (subjektives Nettoprinzip). Ked to prehodis v pomere na median si opät pri mojom tvrdeni, ze dane su tu nizke;).
A nad 40000/rok by tu mali byt 50% (DANE). Nabrat danovakov a spustit vystavbu väznic...
Zase sprostosti, robis v iness? S kym sa potrebujes porovnavat? Rumunskom? Lacnejsi nebudes? Vietnam? Laos? Pobaltie ma dohodu socialnych partnerov na 500€ minimalku do 2020. Dane mame dlhodobo prinizke. Aka dan ZAKAZUJE zisk nad 900€? Normalne vonku zaplatis 30-40% a ani nepipnes. Len tu musis robit za menej ako v mongolsku a platit dane ako v juznom sudane? Nezamestnanost klesa a ked to ocistis o romsku particku tak ju budes mat pod 5%. V cesku zdanovali dividendy uz davno len tu je to mimimiii. Ked chces podnikat tak mozes ist do vysokej pridanej hodnoty alebo si otvorit faxcopy a ratat nikel + nadavat na 3,50€ hod a milionarsku dan. Ten nazov je ale fakt strasna sranda.
Jezis, teba naockovali teda riadne... V podstate nie su ludia. Nikde. Lebo ked ludia rozmyslaju tak ako rozmyslaju (jeden hlada sicky za 2,50 a druhy nechce robit pod 3,50/hod. Takze sa hadaju ci ich nedonesu z mongolska) tak je jedno ci mas dialnicu a zdanujes dividendy. Nesmies halt pristupit na potkani pretek. A v ktorom odvetvi? Asi v kazdom. Mozno nie textilna vyroba a polnohospodarstva prvovyroba (i ked...). Slovensko je klasicky preplacane hovadinami a ostava tolko hluchych miest az to boli... Este na strednej som pomahal pri jednej rozbiehacke. Nahadzovalo sa 1500% a nestihalo sa ked robilo 20 ludi. Ked sa to povedalo vonku plakali a podsuvali nam pazravost. Nebola to snaha zbohatnut cez noc, len keby to bolo s +50-70% tak stojis, lebo mas rozpredane do dna... Plan ale nesmie byt, ze ides zarabat medzi 2,50 na 3,50€. Ked das na spiatocnickom vychode robosom 1500€x13 tak pojdu za tebou aj do pekla! Ked das 3€ budu sachovat oni aj ty.
Ktore z utokov vykonali radikalni islamisti? Hovada sa stotoznili z vrazdenim? Ano! Radikalni islamisti? Nie! Zrali bravcove, chlastali, drobna kriminalita, nemodlili sa. Luza, nie radikali. V europe to uz bolo islamsky drsnejsie v 70' a 80' rokoch. V RVHP o tom velmi nepisali, lebo boli vtedy nasi;) a kustik sme ich cvicili, platili a podporovali kde sa dalo...
Udaj prosim zdroj pre tvrdenie, ze zem uzivi 2 miliardy. Dikes;)
Ok. Zuzime to. Prepadol gadzovskeho dochodcu preto lebo bol biely, alebo preto lebo ho chcel sprosto okradnut a keby v tom dome byval cernich, alebo zid tak ho prepadne rovbako?
Horeuvedene priklady boli na znazornenie inych vysetrovani. V zasade mame zhodu, ze vsetky isli do stratena. Chcel som tym poukazat, ze prepadnutia gadzovskeho dochodcu mozu mat rovnaky vysledok pre podobne postupy podobnej infrastruktury.. Nemusi to byt ochranca minority, len jednoducho nefunkcnost systemu (jeho prehriatie). Mimovladka sa moze miesat akurat ako opatrovatel obeti trestnej cinnosti. Tu islo pokial viem o to, ze to nepovazovali za potrebne ani dostatocne presetrit "lebo cigan".
Napriek tomu si nezodpovedal otazku preco sa v DE, alebo A prerozdeluje viac ;)
... "Treba pochopit:..." medzi predavat so stratou a >10% zisk je hadam miesto. Alebo nie je?
Ad zisk: uctovnikov maju aj v DE.
Netvrdil som, ze cenova uroven je tu vyssia. Ale pomer a pocet lacnejsich tovarou/sluzieb vzhladom na cenu prace SMRDI AKO RIADNA ZUMPA...
Ked ta prichytim u mna doma ako kradnes tiez ti dam po papuli. A tiez sa bude skumat sposob (ne)primeranej obrany... bez ohladu na farbu oci, pleti, vierovyznania, alebo clenstva v politickej strane.
Majorita ma pravo branit sa proti nasiliu -to ale nie je uloha Strasburgu. Majorita ma volebne pravo. Moze volit resp. vyvyjat tlak na riesenie. Zatial sa ale majorita vedome rozhodovala medzi stranami ktore nevedia, alebo nechcu situaciu riesit (a cas plynul a problem sa zhorsoval a zhorsoval, a zhorsoval) a stranami, ktore sa tvaria, ze vyriesia vsetko. Toto ale NEMA BYT reklama na opovrhovaniahodnu LSNS a fasisticke pohrobky.
...Ako vyzeraju ine vysetrovania?? Prepad ok... Gorila? Valkova vrazda? Bastrnak? Tunelovanie BMG? Malinova? Remias? Vahostav? Mal si niekedy pocit zadostucinienia, alebo aspon pocit, ze vysetrovanie prinieslo nejaku pouzitelnu informaciu??? O naslednom odsudeni nemusime debatovat ;)
Odporúčame