Je tu zas privela prispevkov, preto to musim opät zhrnut:
Provokaterka Krempaska si za to ze ju zbil Soros moze sama, ale nemala sa tak domalovat, lebo je to evidente samoublizovanie si a dobre jej tak lebo republiku si rozvracat nedame, a ulica nie je korzo!
FAJNE!! To bude za dalsich 25 rokov prca. Ibaze by nebola...

