Putin odmietol jednať, nie Biden.
Putin nechcel jednať o nečlenstve Ukrajiny v NATO, ale o návrate nejakých "sfér vplyvu" pred rok 1995.
Putin odmietol jednať, nie Biden.
Putin nechcel jednať o nečlenstve Ukrajiny v NATO, ale o návrate nejakých "sfér vplyvu" pred rok 1995.
A čo má Vallo spoločné s protipovodňovými zábranami?
Tie vlastní Slovenský vodohospodársky podnik š.p. A samozrejme, že tie zábrany už inštalujú.
PSkári robia hlavou, na hádzanie vriec sú voliči smeru a sns.
Daj pozor pri tom úkolovaní, aby si neskončil na hrabliciach v Gabčíkove.
Púšťame, snažíme sa na nich pustiť viac ako priteká.
Aby sme v Gabčíkove mali rezervu a zachytili vrchol vlny a potom pustili menej.
Veď vieš ako to chodí, zavládol nám tu Smer.
Tak... a začíname opäť odznova. Pán štátny tajomník nám chce nahovoriť, že doteraz sa tu nerobilo nič a oni vytvoria čosi nové. Po 4 rokoch si prezrú stav švajčiarskych účtov naplnených cez rôzne agentúry a analytické práčky a pôjdu si kúpiť chatu na Jadrane alebo v Alpách...
Omyl, to len tvoja zaujatosť to tak videla.
Žilinka odmieta akékoľvek vplyvy, ale Fico to na poľovníckej chatke povedal trochu inak.
Nikto z tých, ktorých dnes vyhadzujú nenadŕžal jednej strane. Tí, ktorí ich nahradia ale budú.
Kritickí sú, keby boli nekritickí, tak by ich dnešní náckovia z práce nevyhadzovali.
V podstate je to tak správne a tak by to malo byť - dvaja na jedného koaličného politika. Koalícia by mala vedieť obhájiť to, ako spravuje krajinu - pred občanmi aj opozíciou.
Politici krágľujú novinárov. Fico si najal vykonávačov z SNS a bude hrať Piláta.
Od volieb už ubehlo takmer 3/4 roka a nová vláda ešte neurobila nič užitočné pre rozvoj štátu. Zadlženosť štátu rastie ako nikdy v minulosti, Fico&co riešia pomstu a beztrestnosť svojich ľudí, dosadzujú všade svojich neschopákov a štát sa rozpadá. Nevyplácajú sa poľnodotácie, štátne nemocnice ( úmyselne) zadžujú tak, že budú sprivatizované majiteľmi pohľadávok, okrem polície aj SIS sa dostala pod velenie mafiánov....
To už neplatí tá okrídlená smerácka prezumpcia neviny? Už niekoho súd odsúdil?
Neuviedol si nepresnosť, klamal si. Jednoducho si klamal vo všetkom čo tu vypisuješ.
Vyčkaj času ako Pelle náhlikovho klasu.
Syn žiadnu streľbu neimitoval, ochranka za ním nevyrazila, Pellegriniho rodičia majú dom v Banskej Bystrici, nie vo Vrakuni.
Pellegrini sa ešte ani neujal funkcie prezidenta a už má na krku vážny problém s korupciou.
Pelleho rodičovský dom je v Banskej Bystrici... ty vôbec netušíš, aké sprostosti tu vypisuješ.
Odporúčame