Polícia zvoláva okamžite po incidente brífing. Upozorňuje, že toto sa dialo včera o 16 hodine :-)))
So synom šiel na prechádzku a na kolotoče až po tom po 2 hodinách ho kontaktovali aby sa vrátil....
Žiadna ochranka okamžite za nikým nevyrazila...
Polícia zvoláva okamžite po incidente brífing. Upozorňuje, že toto sa dialo včera o 16 hodine :-)))
So synom šiel na prechádzku a na kolotoče až po tom po 2 hodinách ho kontaktovali aby sa vrátil....
Žiadna ochranka okamžite za nikým nevyrazila...
Pellegrini tam žiadny dom nemá. Smerácke divadlo.
Zhodou okolností im starý dedo takmer zastrelili Fica bez toho aby zareagovali. Počas a krátko po atentáte behali ako splašené zajace...
O čo sa tu jedná? O typický smerácky cirkus.
Nič sa nestalo a náhodou našiel niekto pri prehliadaní záberov z bezpečnostných kamier zábery s chlapcom v kukle s hračkárskou atrapou zbrane.... veľmi pravdepodobná je možnosť, že je celý tento bizarný príbeh zinscenovaný smerákmi.
Podľa mňa pri Cintulovi ochranka zlyhala pred, počas, aj po atentáte. Zlyhala vo všetkom, čo mali robiť a aj v tom čo urobili.
zákony sa nezmenili. Ak by ochrankári niekoho bezdôvodne zastrelili, boli by vrahovia. Oni majú výcvik, aby rozlišovali čo je hrozba a čo nie....
Vidím, že ty si riadne dezorientovaný. Aký Pellegriniho rodičovský dom? Čo to tu zase klameš? Pellegriniho rodičia majú dom v Banskej Bystrici.
Z policajného vyhlásenia ... Dnes, 30. mája v čase o 16:10 na ul. Priehradná v MČ Vrakuňa sa pohybovalo osobné motorové vozidlo značky BMW X6 bielej farby....
Peleho dom??? Vážne? A už ten Pele priznal, že je to jeho dom?
Hystéria je dnes, keď ktosi odfotil chlapca s hračkou na ulici v aute pred nejakým domom, ktorý nepatrí Pellegrinimu a Pellegrini tam nebýva.
Ak sa niekto vlámal do domu prezidentky, tak je to vážny bezpečnostný incident.
Chlapec nemieril na Pellegriniho dom. Pellegrini nevlastní žiadny dom.
Čo čakal, že mu budeme kytice hádzať pod nohy?
Ako ďaleko mali policajti stáť s tým autom od miesta zásahu???
Ako ďaleko od miesta odstavenia vozidla má postaviť výstražný trojuholník vodič vozidla, ktoré ostane stáť na diaľnici alebo rýchlostnej ceste?
Prečo policajt sedel v odstavenej dodávke, keď vodič vozidla ktoré stojí na diaľnici má povinnosť opustiť vozidlo a prejsť za zvodidlá?
Slovensko je plné hlupákov, ktorí nedbajú na svoju bezpečnosť ani na bezpečnosť ľudí, za ktorých sú zodpovední - ty vôbec nechápeš, o čom píšeš.
Policajti sprísňujú kontroly.... hm... pritom zodpovednosť za zabitie dvoch hasičov nesú aj policajti, ktorí nezabezpečili miesto zásahu tak, ako je to potrebné.
Bombic na Slovensku nepodniká.
Číňan kašle na drahý ruský plyn, tak Putin tlačí do Európy, kým sa ešte dá.
Radšej do basy, ako do Ruska.
To dosť napovedá.
Kde berie istotu, že ho Ukrajinci vydajú na Slovensko?
Zamestnávateľ NEmôže bezdôvodne (prepustiť) vyhodiť zamestnanca z pracovného pomeru..
Zamestnanec sa o právoplatnosť výpovede môže samozrejme súdiť.
Problém je asi len v tom, či mu tá druhá platforma zabezpečí inkaso peňazí od prispievateľov a za reklamu..
Normálne si veľmi prekvapený :-))
Odporúčame