V tom prípade ani žiadne ruské lietadlo nie je hrozba. Rusi nemajú žiadne lietadlo 5. generácie.
V tom prípade ani žiadne ruské lietadlo nie je hrozba. Rusi nemajú žiadne lietadlo 5. generácie.
Mirage 2000-5 o ktorom je reč, je lietadlo 4. generácie, rovnako ako dnes vyrábané F-16-ky.
Gustík, neklam. To je hriech. Pamätaj si, dobrí chlapci neklamú.
Nič také ako píšeš v nadpise nie je a nebolo - v článku sa píše: Koľko ich má byť, agentúry neuviedli.
Rusko nie je krajina, Rusko je diagnóza.
Kto, prečo a ako by mal vymazať Francúzsko z mapy sveta? Za 5 minút?
Gusto, ty jednoduchá dušička, prezraď, ako si v tvojej jednoduchosti prišiel na to, že Macron dodá 5ks, slovom päť kusov?
Mirage 2000-5 je označenie verzie, nie počtu kusov. Ale podľa tvojej logiky možno Macron dodá 2000ks, slovom dve tisíc.
Orbán sa dostal do stavu, že už musí verejne vydierať západných partnerov a pchá sa do zadku východným diktátorom - Putin, Si, Erdogan. Vrana k vrane sadá. A aj nášho Ficka to k nim ťahá.
No dobre, Danko bude preceda, Saková prevezme ministerstvo obrany, Šimoňák ministersto hospodárstva a Kali pôjde za neúspešný atentát kopať kanály?
Prečo sa pýtaš mňa? Ja som tam nebol.
Starého psa nové kúsky nenaučíš. Čo ste od Fica čakali? Krémeše?
No koľko?
Človek ktorý je zasiahnutý z bezprstrednej blízkosti 4 ranami z deviatky do brucha by krvácal ako prasa.
Prečo tam nebola ani kvapka krvi?
No a teraz čakám od Fica ešte tú pravdu o Kuciakovi.
V tendri vyberú drahú ponuku a potom žiada dodatočné peniaze...
Hodnotiaca komisia z troch predložených ponúk bez bližšieho zdôvodnenia vylúčila ponuku spoločnosti AVA-stav za 233,3 milióna eur.
Za úspešného uchádzača označila štvorčlennú skupinu dodávateľov s vedúcim členom Adifex. Hrubú stavbu nemocnice ponúkla postaviť za 375 miliónov eur.
Hovorkyňa Univerzitnej nemocnice v Martine Katarína Kapustová vysvetlila, že ponuky vyhodnotia takzvaným superreverzným systémom, pričom 80-percentným kritériom je cena a 20-percentným kritériom je energetická efektivita.
Zákazku dostala firma, ktorej cena je o 140 miliónov vyššia ako najlacnejšia ponuka (o viac ako 50%). Ale zo 140-miliónového predraženia sa nájdu peniaze aj na držhubné.
EU bude federácia rovnako ako USA. Účasť nie je povinná. Slovensko nemusí byť súčasťou federácie EU. Možno bude skanzenom ako Kuba a možno a pravdepodobnejšie niečo ako Haiti.
Všelijakí čudní ľudia tu snívajú o odchode z EU, vypisujú sprostosti o diktáte EU, o odchode z EU, o vlastizradcoch :-)). Najsmiešnejšie na tom je to, že tí istí ľudia brojili proti Československu. Odišli sme z Československa a jediný výsledok je zaostalosť a úpadok. Státisíce najšikovnejších odišli do Česka, firmy presťahovali sídla do Česka a na Slovensku sa rozťahuje hlúpa svoloč.
Katastrofa sú ľudia ak Blaha a Mazurek.
Aj si sa pocikal od toľkého šťastia, že Rusi zase niečo zničili?
A zase pastneš nejaké nezmysly.
Tu je oficiálne vyhlásenie Elyzejského paláca - úradu francúzskeho prezidenta:
The President of the Republic spoke with the President of the United States, Mr. Joe BIDEN and the President of the Russian Federation, Mr. Vladimir PUTIN.
He proposed a summit to be held between President BIDEN and President PUTIN and then with relevant stakeholders to discuss security and strategic stability in Europe.
Presidents BIDEN and PUTIN have both accepted the principle of such a summit.
The substance will have to be prepared by Secretary BLINKEN and Minister LAVROV during their meeting on Thursday 24 February.
It can only be held at the condition that Russia does not invade Ukraine.
V tendri vyberú drahú ponuku a potom žiada dodatočné peniaze...
Hodnotiaca komisia z troch predložených ponúk bez bližšieho zdôvodnenia vylúčila ponuku spoločnosti AVA-stav za 233,3 milióna eur.
Za úspešného uchádzača označila štvorčlennú skupinu dodávateľov s vedúcim členom Adifex. Hrubú stavbu nemocnice ponúkla postaviť za 375 miliónov eur.
Hovorkyňa Univerzitnej nemocnice v Martine Katarína Kapustová vysvetlila, že ponuky vyhodnotia takzvaným superreverzným systémom, pričom 80-percentným kritériom je cena a 20-percentným kritériom je energetická efektivita.
Takže cena je o 140 miliónov vyššia ako najlacnejšia ponuka, lebo hrubá stavba bude mať minimálne o 80% vyššiu "energetickú efektivitu". Len rozmýšľam ako je to možné, keď projekt stavby je rovnaký. Ale zo 140-miliónového predraženia sa nájdu peniaze aj na držhubné.
Odporúčame