Nevyšlo. Daj ešte jednu opravu, možno sa ti podarí.
Nevyšlo. Daj ešte jednu opravu, možno sa ti podarí.
Ruské násili plodí ďalšie násilie. Napíš moskaľom nech prestanú páchať násilie a idú domov.
Kubánske Guantanámo nie je anektované, ale prenajaté. USA ho ani za svoje územie nikdy nepovažovali a nepovažujú.
Nič, čo si napísal nie je pravda.
Mysliteľká, máš tam chybu. Rusko nevyhlásilo vojnu Ukrajine.
Každý agresor, ktorý zbije svoju ženu tvrdí, že si to zavinila sama...
1. Rusko nemá žiadne právo útočiť na Ukrajinu. Konanie Ruska je protiprávna agresia.
2. Ukrajina má právo sa brániť. Má právo brániť sa aj zasahovaním cieľov na území agresora.
Také jednoduché.
Rusko nemá žiadne také právo, lebo nemá žiadne právo bombardovať a ostreľovať územie Ukrajiny.
Rehocem sa na tupostiach, ktoré tu rusofilcky vypisujú.
No tak daj tie paragrafy kamo :-)))
Ja nie, ale tvoja vláda áno. Som proti genocíde ktorú pácha Izrael v Gaze aj proti genocíde ktorú páchajú Rusi na Ukrajine.
Naša vláda ešte ani raz neodsúdila Izrael za teror v Gaze, ani Rusko za teror na Ukrajine. Zaujímavé.
Samozrejme, naši Roboti a Šťuka už rozbiehajú výrobu húfnic pre Palestínu. :-)))
Logika velí, že ak Rusko Ukrajinu bombarduje, ostreľuje raketami, dronmi , kanónmi.. tak Ukrajina má rovnaké právo bombardovať a ostreľovať Rusko.
Moskva s 10,5 miliónmi obyvateľov má 2,5 milióna moslimov.
Kde vznikne kalifát?
Prezraď, ako si prišiel na to, že sa Francúzsko zaväzuje poslať 5 (slovom päť) stíhačiek?
Prezraď, ako si prišiel na to, že uská PVO zostreľuje priemerne 4 SU 27 týždenne? Vari Rusi zostreľujú vlastné?
Napísal si ďalší blud. Vo verejnoprávnej televízii určuje zostavu diskusnej relácie redaktor, nie strany.
Tretia svetová už začala. Začal ju Putin.
A kto by mal rozhodovať o tom kto bude/nebude diskutovať?
Ty vôbec netušíš, čo plochozemci chystajú.
Sovieti prehrali studenú vojnu Sovietksky zväz sa rozpadol a Rusko nie je víťazná veľmoc 2. sv. vojny.
Čo by sa stalo, keby skutočne Rusi vojnu vyhrali a obsadili Ukrajinu?
Minimálne 5 miliónov Ukrajincov by migrovalo do EU. 200000 by ostalo na Slovensku.
Ruská armády by bola na našich hraniciach a dezoláti by rukovali do povinnej vojenskej služby na ochranu hraníc s Ruskom.
Nikto sa tu nebaví o Slovensku. Ľudia žijú aj mimo Slovenska a sú vraždení ruskými raketami vystreľovanými z ruských lietadiel 3. generácie... a proti tým ruským vrahom v lietadlách 3. generácie by aj Mirage mohli byť účinnou protizbraňou...
Odporúčame