Vraždia Rusi na Ukrajine Ukrajincov. NATO ešte nedorazilo.
Vraždia Rusi na Ukrajine Ukrajincov. NATO ešte nedorazilo.
Vraždia, ničia na cudzom území. Rusi vraždia ničia na cudzom území. A takí ako ty to podporujú.
A zase si mimo tému.
Podľa teba majú?
Tak keď sa nevyznáš, prečo tu dookola vypisuješ bludy a klamstvá a propaguješ ruskú vojenskú agresiu?
Základná otázka je:
Má Rusko právo útočiť na ukrajinské územie, alebo nie? Nemá.
Nasledujúca otázka je:
Má Ukrajina právo brániť sa brutálnej agresii Ruska? Má.
Rusi pakujte domov do Ruska, do týždňa je koniec vojny. Možno si zahráte aj hokej na budúcich MS.
Rusi nemajú žiadne právo útočiť na Ukrajinu, ostreľovať Ukrajinu raketami, bombardovať ukrajinské mestá, elektrárne, priehrady, podniky, obchody, domy.
Tak, tak, všetko obyvateľstvo Slovenskej republiky bude dostávať vyvážené informácie... :-)))
Vyvážene bude informovať Martinka z Kittsee o chemitreils a akademik Blaha o blahom účinku komunistických revolucionárov.
Tak s týmto odkazom sa obráť na vládu svojej krajiny a pýtaj sa prečo nepomohli vybudovať palestínsky štát?
Západ Palestíne pomáha. USA vybudovali v Gaze prístav pre zásobovanie loďami, Západ začal dodávať humanitárnu pomoc do Gazy, Západ dlhé desaťročia financuje Palestíncov. Otázka je, či Západ takto nefinancuje teroristov.
Keď nemá Rusko právo ostreľovať a bombardovať Ukrajinu, má Ukrajina právo sa brániť?
Neodpovedal. Tak sa pýtam teba. Má podľa teba má Rusko právo bombardovať a ostreľovať Ukrajinu?
Rusky nechcú rodiť, ani robiť. Putin ich vymení za pracovité a rodinne založené afrorusky :-)))
A čo Slovensko? Naša vláda je opäť ticho ako voš pod chrastou?
:-)))) ten bol dobrý.
Ale im naložil. :-)))
Takže podľa teba má Rusko právo bombardovať a ostreľovať Ukrajinu?
Takže podľa teba má Rusko právo bombardovať a ostreľovať Ukrajinu?
Takže podľa teba má Rusko právo bombardovať a ostreľovať Ukrajinu?
Odporúčame