ak si mám vybrať lokaja Ruska alebo lokaja USA, beriem USA nie Rusa.
ak si mám vybrať lokaja Ruska alebo lokaja USA, beriem USA nie Rusa.
Asi tak ako ten chlap čo rýchlo ušiel a svoju ženu nechal medveďovi - typický Slovák.
(Sne)Huliaci spali celú zimu dlhšie ako medvede? Neriešia nič, len Ficovu a Kaliňákovu beztrestnosť. A Táraba len tára, tára, tára...
Ešte sa chlieb neláme a ty už ležíš...
V článku nič také čo si napísal nie je. Vymýšľaš si a klameš.
Správa sa ako Putinov lokaj. To, že za ním stojí Vatikán a šľachta je nezmysel...
Presne tak. Orbán sa správa ako Putinov lokaj.
Vidím, že túžiš žiť za plotom.
Ale to nie je o tom či nás chcú alebo nechcú na západe. Je to o tom, či chceme byť my západ, alebo východ.
Tak ten cukor kryštáľový, aký len ten musí byť chrumkavý. (kryštál, krištáľ)
Napísal si bludy. Totálne Bludy. Orbán chce veľké Maďarsko. Orbán je tlstý "Putin".
No veď sem daj tie záznamy, čo presne povedala Merkelová.
Dotácie - priame platby do poľnohospodárstva z EU na roky 2021-2027 (7 rokov):
Maďarsko: 4,7 milióna hektárov / dotácie 11,7 miliárd EUR = 355 EUR/hektár/rok
Nemecko: 16,7MHa/ 41 Mld. EUR = 350
Francúzsko: 27,7 MHa/ 62 Mld EUR = 320
Česko: 3,5 MHa/ 7,7 Mld EUR = 314
Slovensko 1,9 MHa/4,4 miliardy EUR = 330
Poľsko: 14,4 MHa/ 30,5 Mld EUR = 303
Ty nevieš, čo povedala Angela o Minských dohodách a trepeš tu ruské klamstvá.
Nie západ podviedol Rusov, ale Rusi neustále klamú západ aj seba samých.
Lajoško, ja nestraším Ruskom, ale Maďarskom.
Polícii opäť vládnu "ich ľudia" a tak sa nič iné ani čakať nedalo.
Slováci by si mali dať veľký pozor, aby neskočili na Orbánovské hry, lebo by mohli dopadnúť tak ako dnes Ukrajina... vo vojne a s okupovanou časťou územia...
Maďarská revolúcia 1848/9 = začiatok maďarizácie a národnostného útlaku v Uhorsku.
A čo bude potom, keď budeme von z EU a EU sa zrúti? Čo myslíš? O čom rozpráva Orbán, keď rozpráva o revolúcii 1848-9? Rozpráva o maďarskom nacionalizme a národnostnom útlaku ktorý Maďari začali páchať...
Tak sa nám tu vykotil nový Fico. Tára, tára, Táraba.
Vysielanie STV vraj nie je dosť národné... je 10:20 a pozerám čo dáva dnes STV.
jednotka: Doktor z hôr - Duel(súťaž) - Všade dobre doma naj (súťaž o Slovensku) - Správy - Dámsky klub - Veľkou lyžicou (gastronomický zábavno-vzdelávací program o slovenských jedlách) - ..... atď... atď.. večer - Milujem Slovensko.
Zdá sa vám to málo národné???
Aké napínavé. Kto len v tých ruských voľbách vyhrá? Aké kurzy vypísali stávkové kancelárie?
Odporúčame