Na zrušenie je tu kopec iných strán... mafiáni, fašisti, komunisti... takých je tu ako maku.
Na zrušenie je tu kopec iných strán... mafiáni, fašisti, komunisti... takých je tu ako maku.
Pred pár dňami som čítal, že SFZ nejednal s klubom v ktorom Čavrič hrá... a teraz niekto tvrdí, že SFZ urobil maximum. Podľa mňa SFZ neurobil ani minimum.
Najvyšší súd SR rozsudok sp. zn. 6Sžk/12/2019 zo dňa 03.09.2019
Žalobca: Lesoochranárske zoskupenie VLK, občianske združenie
Žalovaný: Ministerstvo životného prostredia SR
Predmet konania: preskúmanie zákonnosti rozhodnutia žalovaného, o kasačnej sťažnosti žalobcu proti rozhodnutiu Krajského súdu v Bratislave sp. zn. 5S/3/2017 zo dňa 19.06.2018.
Podstatou konania bolo: rozhodnutie o povolení Poľovníckemu združeniu Chochuľa – Hrochoť výnimku usmrtiť, odstreliť jedného jedinca medveďa hnedého v poľovnom revíri Chochuľa – Hrochoť.
Áno. Slovensko dnes rozhoduje, kam bude patriť. Buď do Európy, alebo do zadku.
Sme bez 2 týždňov pol roka po parlamentných voľbách... a vládna koalícia doteraz rieši len svoju beztrestnosť a zmeny trestného práva, ktoré nikoho akútne netrápia.
Aby som nezabudol, ešte celá vládna koalícia plače, že na nich vraj niekto žaluje a preto nemôžu nič užitočné urobiť... neplačte, pracujte.
V slovenčine neexistuje slovo "fronta". Máme kratučká slovo rad.
Celkom iste ten zákon za takmer pol roka urobiť mohli.... veď to bola aj téma predvolebnej kampane, tak by som očakával, že už dávno vedeli, čo v tom zákone chcú mať uzákonené...
Pozri kto to hovorí: Josef Skála (* 27. května 1952) je český politik a podnikatel, novinář a publicista, vysokoškolský pedagog, komunistický ideolog, v letech 2009–2010 a opět 2016–2018 místopředseda KSČM...Odsúdený za popieranie genocídy...
Nerozumieš? Platia si armádu.
Progresívci a slniečkári si platia armádu na to aby bojovala.
Sagan je jednoducho frajer. Ďakujem mu za zábavu pri sledovaní jeho pretekania.
S takouto slovenčinou by ste maturitu za slovenčiny nemali mať...
...."rekordný nárast mužov s postihnutím vo veku od 31 do 59 rokov"... tá veta znamená, že muži s postihnutím rastú... čo autor určite povedať nechcel.. v tej vete chýba správny podmet, ktorý tam určite byť má..
Rastie počet mužov, nie muži...
Som zástancom odstrelu medveďov a na zníženie počtu medveďov na rádovo niekoľko (3-5) stoviek... Medvede stratili prirodzenú plachosť, lebo nie sú ohrozované a preto si ako šelmy robia poriadok v ich teritóriu.
Dezoláti zo smeru a sns si ale tému medveď zvolili za politickú a riešia svoj politický "boj" proti Budajovi, pričom maslo na hlave majú práve oni - lebo problém vytvorili oni počach ich 12 rokov trvajúcich vlád.
Lenže ty očakávaš, že Budajko bude riešiť všetko, čo neboli schopní vyriešiť 3 vlády Smeru&co pred ním... kto tu vládne už takmer pol roka a nič neurobil?
Počas 12 rokov vlád Smeru sa len kradlo a žiadne problémy sa neriešili... neriešil sa medveď, neriešili sa mosty, neriešili sa opravy ciest, neriešili sa rozpadnuté nemocnice, neriešili sa skorumpovaní policajti, sudcovia, prokurátori,.... problém s medveďmi sa nevytvoril za posledné 4 roky.. je to výsledok ničnerobenia Smeru počas dlhých 14 rokov 2006-2020.
Keby si sa naučil chápať napísané, tak by si neklamal - ja som nenapísal, že Fico vládol v roku 2019 12 rokov.. ale že to bolo 12 rokov od jeho nástupu k moci...
Tvoj pokus je úplne úbohé klamstvo... nič také, čo si napísal som ja netvrdil... Samozrejme - podlý klamár si ty.
Od roku 2006 do roku 2020 s krátkym prerušením vládli Smer aj SNS ... len toľko k tomu, kto nič nerobil viac ako desaťročie a je zodpovedný.
Písal sa rok 2019... po 12 rokoch od nástupu Smeru a Fica k moci... miesto Liptovská Kokava.. 40 mäsožravých medveďov sa pasie kukurici na jednom mieste... Ja úplne jasné, že za to môžu slniečkári, Budaj, Čaputová...
Zas sa na mňa lepíš ty ruská onuca?
Zas nemáš pravdu.
Odporúčame