To je nič, my sme tu mali do roku 2022 na Sliači ruskú vojenskú základňu.
To je nič, my sme tu mali do roku 2022 na Sliači ruskú vojenskú základňu.
A čo tak "poďakovať" tvojim ruským súdruhom?
Vyzerá to tak, že si za bludy ktoré tu vypisuješ platený. Veď nikto nemôže byť taký sprostý aby vypisoval zadarmo také sprostosti ako sem píšeš ty.
Ja som ten rozhovor čítal v FT. to čo som napísal ja, je parafráza toho, čo povedala Čaputová pre FT.
Klameš šmudlo. EU na zastavenie eurofondov vyzývajú Fico&co schvaľovaním zákonov na ochranu defraudantov.
Neprestávaj. Pýtaj sa. :-)))
Rovnako by to mali urobiť aj s utečencami z Afriky, Afganistanu, Turecka a pod... Ak si chcú užívať demokraciu, nech si ju vybojujú doma.
A keby v čase pandémie vládol, tak myslíš, že by robil niečo iné ako robili Matovič&co, či bácsi Orbán alebo eštebák Babiš?
Výpočet výšky starobného dôchodku podľa výšky príjmu v aktívnom veku je len umelý vzorec... nezohľadňuje množstvo parametrov, napr. dĺžku poberania dôchodku, rôzne spôsoby valorizácie.....
Odvody idú do priebežného systému, kde sa všetky rozdelia. Žiadne peniaze z odvodov dnešných detí ktoré idú ich rodičom sa nerozdeľujú z ICH budúcich dôchodkov ale z dnešných odvodov detí, takže v budúcnosti možno peniaze budú chýbať, ale nie tieto.
Všetci platíme z našich daní a odvodov peniaze na dôchodky tých, ktorí nemajú deti, majú deti neodvádzajúce odvody (nemocné, nepracujúce..) alebo majú deti v zahraničí a neprispievajú do systému.
Ak niekto vychoval 10 detí, ktoré pracujú a odvádzajú do dôchodkového systému slušné sumy a dostane za to 2400 EUR, tak je to zaslúžené... veď z ich odvodov sú financované dôchodky tých, ktorí žiadne deti nemali alebo vychovali lemplov neprispievajúcich do systému.
Strašné čosi, tak na vrchného hovnometčíka Fica niekto bude hádzať hnoj.
Je možné aj to, že tí progresívci škodiť chcú, ale ešte nemali ako. Isté je, že 12+ rokov na Slovensku pácha obrovské škody Smer+Hlas.
:-))) "zámerom bolo rozdeliť horkokrvných futbalistov"... namiesto slovenčiny už používate záhoráčtinu? čo im zhorkla krv a tak sa pobili?
Klameš mindrák, ako vždy.
článok v FT je tu: https://www.ft.com/content/34668641-ea11-47c…
Slovensko by mohli pripraviť o miliardy z Európskej únie Ficove zákony ochraňujúce zločincov.
čo tam dnes pácha USA?
Takže vo vzťahu k českým partnerom sa u nás nič nezmení... Česi nebudú posielať vlaky na rozbité slovenské trate, Slovensko nebude plniť termíny pri dostavby diaľnic D3, R6 na české hranice, Česko si zoberie 10% našich mladých ľudí, množstvo lekárov, zdravotných sestier, aj našich oligarchov, ktorí si tam presunú centrály firiem...
O čo vlastne chcel žobrať Fico u českej vlády?
:-))) že československému národu ... to kam na tie sprostosti chodíš?
V Česku je 90% ľudí úplne jedno, či sa česká vláda stretne alebo nestretne so slovenskou...
Ty vieš ho vno o tom čo si Česi myslia.
Je to všetko úplne zbytočné, nikomu to reálne nepomôže, budú zbytočne vyhodené nejaké milióny pre spriaznenú firmu, veľká malá (50%) domov pre Fica. Ale okradnutí voliči smeru&co si budú nahovárať, ako sa vláda o nich stará.
Kritizuje sa tu západná demokracia, kapitalizmus, že vraj preto páchajú ľudia samovraždy... Podľa štatistík ale počet samovrážd u nás vytrvalo klesá:
https://ourworldindata.org/grapher/death-rat…
ak sa porovnáme s takým ideálom ako je Rusko, tak u nás je 9,3 samovrážd/100000obyvateľov, v Rusku 21,6
https://ourworldindata.org/grapher/death-rat…
Počet pokusov o samovraždy vyzerá takto:
https://www.nczisk.sk/Aktuality/Pages/Samovr…
Najviac samovrážd bolo v rokoch 2008, 2009, 2010, 2013 keď vládol Fico a Smer....zdá sa, že 2024 tiež vládne Smer.
Posledné dni, mesiace, roky, desaťročia(3) presviedčajú Čechov, ako bolo rozdelenie správne.
Odporúčame