tento rok si pripominame 100 vyrocie narodenia s. vasila bilaka. uvazujem nad zorganizovanim peticie, ktora by bola o premenovani nabrezia gen. l. svobodu na nabrezie vasila bilaka. alebo mozno nejake namestie by sa mohlo volat po s. vasilovi bilakovi. co vy na to?

