+++++++++ tolko nenavisti a zloby, kde sa to berie??? a co na to admin???
+++++++++ tolko nenavisti a zloby, kde sa to berie??? a co na to admin???
vzdy sa na tom zasmejem, ked americki astronauti, ktori boli kedysi na mesiaci sa uz cele roky valaju v sojuzoch po kazaskych stepiach. otto von braun, otec americkej kozmonautiky je mrtvy tak dnes uz toho americania vela nedokazu. to je teda paradox doby nie?
Ako povedal demokrat Sanders pre CNN, v Amerike je príliš veľa chudobných ľudí. Ja to tu hovorím už dlho a doteraz sa mi len smiali, a predsa som mal pravdu nie?
boli to volby medzi zlom a velkym zlom. nieco ako kiksokom a ficulienkom na slovensku, uzernik proti profesionalnemu klamarovi.
to je ako dr mengeleho urobit ministrom zdravotnictva.
nas prezident sa stretol aj s mierotvorcom erdoganom. ved ho chvalil aky je to mierotvorca. co na to teraz poviete???
ale sudruh kiska sa stretol aj s mierotvorcom erdoganom. aka to nahoda.
predstav si, ze niekedy boli casy, ked sa ropa z ameriky nesmela vyvazat. dnes americania vyvazaju ropu, drevo, soju, obilie, potraviny....
V roku 2030 poleti raketa so 100 tonovym nakladom. Ale este aspon 10 rokov bude trvat overenie, ci raketa nahodou nezlyha a nebude jednou velkou prskavkou s krasnym svetelnym divadlom na cinskych nebesiach.
umela inteligencia nie je nic ine ako subor pocitacovych programov. tieto pocitacove programy si ale neuvedomuju ze existuju, nemaju dusu ako clovek. vzdy to budu len pocitacove programy a tie budu riadit len tak ako je to naprogramovane, nijak inak.
nadherny clanocek, krasne citanie.
len zabudli napisat kolko ludi v indii zije z menej nez 2USD na den.
taky clanok vie napisat len clovek, ktory nerozumie cine a jej politike.
Odporúčame