ja osobne som bral lieky dlhodobo, boli to dost drahe lieky a ked som sa dostal v anglicku k jednemu specialistovi a ukazal som mu moje lieky, tak po dokladnom vysetreni mi nedoporucil brat lieky, nezomrel som a som este tu nazive.
ja osobne som bral lieky dlhodobo, boli to dost drahe lieky a ked som sa dostal v anglicku k jednemu specialistovi a ukazal som mu moje lieky, tak po dokladnom vysetreni mi nedoporucil brat lieky, nezomrel som a som este tu nazive.
ked sa predavali do sukromneho vlastnictva vodarne a elektricke siete, kde ste boli, spali ste???????????
tie peniaze nepochadzaju od chudobnych ludi, ale neprisli ani z marsu. jednoducho je tu problem s centralnymi bankami a vytvaranim penazi v centralnych bankach.
ved prave preto dzuro predal elektrarne a distribucne siete aby to takto dopadlo.
to si autor nejako pomylil dobu, ved euro kleslo oproti dolaru na 1:1.04, cize cele nemecko schudobnelo oproti dolaru.
prve dva su cinske a nie americke ako si vacsina ludi mysli.
Najvacsiou ekonomikou sveta je uz Cinska Ludova Republika:
presne tak++++++++++++++++++
v roku 2017 americania pochopili, ze sa im ich vesmirny program zrutil, zrutil sa vyvoj raketoplanov, ktore sa ukazali ako slepa ulicka.
TO VOBEC NIE JE O DANIACH A LICENCIACH, ZA TYM SU HLAVNE CENTRALNE BANKY KTORE UVOLNUJU PENIAZE A TIE PENIAZE SA DOSTAVAJU NA BURZY. TO JE TEN HLAVNY DOVOD DNESNEJ SITUACIE.
++++++++++++++++
Odporúčame