ved ano suhlasim ulienka
Osobnych aut sa v USA predalo len 7.1mil.
viac na:
bohuzial je mi smutno ale je to tak. fasisti ziskaju absolutnu moc nad touto krajinou.
Dzuro s manekynom rozkradli energetiku, nie je uz nahodou trosku neskoro plakat nad rozliatym mliekom??
super odpoved a preto+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++
usa maju slabu ekonomiku, nie je na svetovych trhoch konkurencieschopna a preto je tu takyto problem. usa maju ekonomiku v konkurencieschopnosti na urovni rozvojovej krajiny a preto maju giganticky obchodny deficit voci vyspelemu svetu.
usa je krajina vrakov. tam mozete mat aj 100 rocne auto.
sucasna spolocnost sa rozklada z vnutra. v nasej civilizacii ako keby vybuchla neutronova bomba. totalny rozklad hodnot.
do bratislavy sa takato architektura vobec nehodi, to sa hodi niekde do primorskych teplych oblasti, ale nie na sever.
Zona volneho obchodu medzi Nemeckom a USA by boli ekonomickou katastrofou pre USA, kedze vykon ekonomiky
Nemecka je ovela vyssi. Pre USA by to bol ekonomicky debakel.
dzuro s manekynom to vsetko vykradli a co teraz? nie je uz neskoro?
no a teraz sa čitatelia majú rozplakať či čo???
to je to iste ako zralokom treba vytrhat zuby, aby nemohli zrat. toto moze napisat len a len idiot.
Odporúčame