Nedávno kúpili francúzi Zheng He, jednu z najväčších kontajnerových lodí na svete od čínskeho výrobcu. Možno budú rusi nakupovať lode od ČĽR. Majú na to kapacity.
Nedávno kúpili francúzi Zheng He, jednu z najväčších kontajnerových lodí na svete od čínskeho výrobcu. Možno budú rusi nakupovať lode od ČĽR. Majú na to kapacity.
Potom koľko by stála výstavba celého diela dnes??? to by museli byť desiatky miliard evri.
Teda tí 32 euroví švajciarski dôchodcovia teraz môžu škrípať zubami. Podľa ovocia poznáš kvalitu stromu, čí strom rodí zdravé ovocie, Druhý pilier je dokonalý podvod.
matovicova politicka strana to je strana 4 ludi. tolko ma tato politicka strana.
nechce sa mi verit kolko somarov zije na slovensku.
no ked to prepocitame na jedneho obyvatela, tak potom slovensko je ako na tom???? v cine si ludia kupuju nove auta viac ako slovaci, a vraj slovensko v EU.
po kolapse americkych raketoplanov sa americania uz viac ako 4 roky nedostali do vesmiru sami. to je co povedat.
nechápem načo narážaš, veď to všetko je len uhol pohľadu. presná definícia strednej triedy neexistuje.
ved aj ja som len robotnik, ja chodim do roboty a robim. musim mat urcity vykon, ak nemam vykon tak nemam peniaze. co je take tazke pochopit na tom????
lebo clovek ktory chodi do roboty a je zavisly od nazvime to akoze "pracovneho vykonu" tak to je len obycajny robotnik (teraz je to jedno ci je to lekar alebo upratovacka, obaja musia mat urcity pracovny vykon), nikdy nemoze patrit do akejsi "strednej triedy" neznamena to, ze stredna trieda nepracuje, ale ak chce tak "nemusi"pracovat. Oligarchia, alebo vsetko vlastniaci ludia ma na to "sve lidi"
ale to vsetko su robotnici. ved musia chodit do roboty, teda pokial nemaju nejake ine prijmy, teda z nazvime to z majetku. akoze co by sa stalo, keby prestali chodit do roboty, z coho by teda ti ludia zili???
no tak milan definuj strednu triedu, kto to vlastne je???
no ono to nikdy nebude fungovat. rast v eurozone je od roku 2009 asi tak nejako okolo 1.7 percenta. Akcie rastu rychlostou 20 percent??? ako to moze fungovat v praxi??
Odporúčame