presne++++++++++
nerozumies tomu. kondenzator sa nabija exponencialne. staci mu 10 sekund...................
ta ulica vyzera strasne. ako niekde v afrike.
preco by to mal byt nezmysel. ved v tom autobuse mozu byt dva zdroje el. prudu. jeden zdroj mozu byt vysokonapatove kondenzatory a tie mozu byt ako zdroj energie pri akceleracii autobusu, napr. och och pani inzinieri...:))))
Ale Ningbo je predsa veľkomesto. Táto firma dodá radnici 1200 autobusov a tak sa nahradia naftové práve takýmito elektrickými. Určite je to prínos pre životné prostredie.
kapitalizmus je kapitalizmus. Čo s tým má vláda spoločné. Akciový trh sa riadi zákonom ponuky a dopytu a to je všetko.
Tak toto je veľmi dobrá otázka.
Nevidím v tom žiadny problém. Dnes je dostatok kvalitných 3D kresliacich programov a tak postaviť takéto auto pomocou dobrého programu je len otázka investovania času a peňazí.
ak pracovalo 8 ludi na jedneho dochodcu, tak to mali preboha kolko obyvatelov??? ved to nejako matematicky nesedi.
na co sa stavalo gabcikovo? stat do toho investoval miliardy korun a je to vsetko navnivoc, vsetko je rozkradnute.
Ragtime je jeho najlepšia kniha. Kniha je oveľa lepšia ako film.
Grécko do Eurozóny nepatrí. Je to veľmi chudobná krajina, ktorej jediným príjmom je turistický ruch. Nemá priemysel, nemá nič. Do Eurozóny by potom mohlo vstúpiť aj Albánsko.
Vždy to je akoby naveky, na večné časy. A to je veľmi dlho. Na večné časy bolo len priateľstvo so Sovietskym Zväzom.
ja to tak rozumiem, ze tri zakladne farby + biela/cierna sa snimaju ako referencne farby pre spracovanie obrazu.
ale ved ano, ved ja som nikde nepisal o tom, ze je to "najlepsi smartfon na svete", ale je to poriadny skok dopredu od tejto firmy. Predpokladam, ze tento rok budu pouzivat procesory Kirin 950 a to uz by mala byt svetova jednicka.
Kirin 930 mikroprocesor je urcite vykonnejsi ako od Applu A7. Co to tu tarate.
Ceny základných potravín na Ukrajine sú tak vysoké, že obyčajní ľudia nemajú ako sa hovorí čo žrať. Platy nekopirujú ceny. Čo chcete urobiť v takej krajine?? To je úplný systémový kolaps ekonomiky.
Odporúčame