TAK TO TEDA URCITE NIE
presne, to su mesta bez zakladnej infrastruktury ako niekde v somalii.
Na Ukrajine nebolo čo žrať, nie je čo žrať a ani tak skoro nebude. To je ten hlavný problém. Celý štát sa rozkradol a skrachoval.
dobre sedi, a na slovensku to je teda ako???
kapitalizmus v takom ponímaní ako sme sa učili v škole už ani neexistuje. Toto je už bankizmus, čiže tí čo ovládajú peniaze, tí aj riadia celý systém. Všetci sa naháňajú za peniazmi a tie samotné peniaze predsa fungujú podľa takých pravidiel, ako vyhovuje tejto skupine ľudí.
Pisateľ blogu nemá pravdu v tom, že predsa obsadenie súčasného parlamentu je výsledkom volieb. Občania si zvolili takúto vládu a to treba rešpektovať. Na budúci rok budú voľby, tak zase si občania budú môcť zvoliť nový parlament a novú vládu.
Na Ukrajine nie je čo žrať, nebolo čo žrať a ani nebude. Toto je najväčší problém Ukrajiny.
ale v ČĽR máte vybudovanú výbornú infraštruktúru a vysokorýchlostná železnica tých 200 km prekoná za nejakých 40 minút.
lebo na Slovensku je chudoba, a to je ten hlavný dôvod. Ľudia sú veľmi chudobní.
na ta bratislavska hlavna stanica. to je vitalna stanica.
pan kaplan zbytocne to tu pisete, smer socialna demencia je politicka strana s vybornym politickym marketingom a ovlada media. este sa ta vasa politicka strana musi vela ale naozaj vela ucit od smeru.
eu zabudla na to, ze ak odide z ruskych trhov, tak sa tam dostanu cinania, korejci, japonci....rusko naozaj nepotrebuje eu.
vies vobec citat, co nejdes este raz do tej skoly, do ktorej si chodel....:)))) ved si dobre precitaj este raz vsetky moje prispevky a tam najdes odpoved
+++:)) tak ano, ale zase take jednoduche to nie je ako sa zda.
Dodatok:
Capacitor charging (potential difference): V = Vo[1-e-(t/RC)]
ale vyzera to tak, ze mesiac je vlastne trpaslicou planetou. niekedy tam tiekla lava.
Oplati sa pozriet toto:
ja teraz neviem ti poradit, ale prestuduj si vzorec z fyziky ako sa nabija kondenzator. s privadzanou energiou to nema nic spolocne, kedze vzdy myslime o idealnom kondenzatore a o idealnom zdroji el. energie. bohuzial ja si ten vzorec nepamatam a nechce sa mi hladat na internete, ale viem, ze podla neho sa nabijaju VSETKY kondenzatory.
nie nerozumies tomu. kondenzator sa VZDY nabija exponencialne, nezalezi na kapacite ani na napati......nehajme to tak
Odporúčame