huawei s procesorom hisilicon uz davno predbehol apple. apple sa bude musiet este vela ucit od tohto technologickeho gigantu.
huawei s procesorom hisilicon uz davno predbehol apple. apple sa bude musiet este vela ucit od tohto technologickeho gigantu.
podla mna nie, ak tak na belize, bahamy, salamunove ostrovy a pod.
rast hdp v eurozone je 1.2 percenta, akciove trhy rastu 20 percentami, aj z toho vidiet, o com to teda je.
ja mam smartfon od lenova. a predstav si, ze tam nic nie je zapadne, mozno ta papierova krabica kde to bolo zabalene bola zapadna.
opravujem, nieco okolo 400 miliard dolarov. tie peniaze uz v amerike nie su...musi ich opat natlacit
no ale ja hovorim o deficite cca 300 miliard dolarov, to sa teda tych laptopov v tej amerike poriadne zasobili....
lenze migranti nechcu zostat ani v taliansku a francuzku. snazia sa o nemecko a o anglicko. to tiez o niecom hovori.
no ale realne statistiky ukazuju nieco uplne ine.
O čo tu ide? Veď BRICS je len zoskupenie. Zjednocujú sa clá a pod. Nerozumiem čo tam akože má zaniknúť.
hlavne indonezia, thajsko, malajzia, australia a vela ich chodi do svajciarska, vraj aj zeleznice koli nim vypravuju specialne vlaky...
to je hlúposť, ja mám lenovo a všetko v ňom je čínske. Z tohto dôvodu ma nikto nikdy nemôže sledovať. Nikto.
ja mam lenovo a pouzivam ho hlavne na gps navigaciu a ako fotoaparat, videokameru a e-mail a az potom je to mobil. za tu cenu sa to oplati. dnesne smartfony maju vykon ako pred desiatimi rokmi stolove pocitace.
a tak kazda liska svoj chvost chvali, ale nejako sa mi zda, ze s mobilnych zariadeni intel vypadol z prvej ligy a hra dobru druhu ligu...
no mne sa zda ze intel s tym atomom nejako skolaboval....nic moc, toto nejako nezvladol....ci sa mylim???
myslim si, ze nie. moj smarttelefon je vykonnejsi ako stolove pocitace, alebo servery pred 15-timi rokmi. vyvoj v tomto ide extremne dopredu.
ano je, taiwan vzdy patril pekingu. je to uzemie ciny, tak ako hong kong a macao.
mam A536 od lenova a som s nim spokojny.
dobre teda, cinsky robotnik ma vyssiu zivotnu uroven ako ten na slovensku. bohuzial je to tak. sme len chudobna rozvojova krajina.
ked som tu pisal, ze cinsky robotnik zarobi urcite viac ako slovensky alebo cesky tak sa mi tu vsetci smiali...
Odporúčame